Soutěž o chytré hodinky HONOR Watch GS 3 s přesným měřením srdečního tepu

Jsou stylové, chytré a ideální nejen pro sportovce. Nové chytré hodinky HONOR Watch GS 3 se chlubí vylepšeným měřením srdečního tepu, krásným AMOLED displejem a nadstandardní výdrží kolem 2 týdnů. Díky spolupráci inSmart.cz a oficiálního zastoupení Honor CZ můžete jedny takové hodinky vyhrát. Stačí odpovědět na trojici jednoduchých otázek a mohou být i vaše.

HONOR Watch GS 3 dorazily na český trh začátkem července s nadčasovým designem, 8kanálovým procesorem za podpory umělé inteligence (AI) s pokročilým měřením srdečního tepu. Nechybí široký výběr měření sportovních výkonů, zdravotních funkcí nebo rychlé nabíjení.

Odolná konstrukce a prémiový design

Chytré hodinky HONOR Watch GS 3 jsou vhodné pro všechny zátěžové sportovní aktivity, ale také dokonale padnou i pro formální události. Pyšní se stylovým 10,5 mm ultra tenkým designem vyrobeným výhradně z leštěné nerezové oceli 316L. Na zápěstí je téměř nezaznamenáte, váží totiž pouhých 44 g. Po celý den se tak můžete spolehnout nejen na perfektní pokročilý monitoring, ale hodinky jsou při nošení také zcela komfortní.

Obrázek: Soutěž o chytré hodinky HONOR Watch GS 3 s přesným měřením srdečního tepu

Ideální pro sportovce i do společnosti. Foto: Se souhlasem HONOR

HONOR Watch GS 3 mají 3D zaoblené sklíčko kolem ciferníku a 1,43“ AMOLED dotykový displej, který je navíc ošetřen vrstvou proti otiskům prstů. Displej při 1 000 nitech dodává maximum jasu a těšit se můžete na kvalitu rozlišení 326 PPI, což znamená perfektní čitelnost i na přímém slunci. Navíc díky pěkně zpracovanému designu se opravdu hodí k jakékoli příležitosti.

Zákazníci si mohou vybrat z několika možných stylů, které se nejlépe hodí k jejich každodennímu oblečení a pro jakoukoli příležitost.

Monitoring tepu a okysličení krve

Díky práci výzkumných a vývojových laboratoří HONOR, jsou chytré hodinky HONOR Watch GS 3 také vůbec první hodinky se zabudovanými 8kanálovými PPG senzory pro měření tepu, které dokážou zachytit ještě více optických signálů. Senzory využívají několik propojených algoritmů, které pak zachytávají přesnější data a akcelerují čas zpracování s nižší ztrátou spotřeby baterie. Integrací softwaru a hardwaru hodinky HONOR Watch GS 3 výrazně zvyšují přesnost monitorování srdeční frekvence na více než 97 %, máte tak velmi přesné údaje o srdeční frekvenci a fyzické kondici prakticky okamžitě.

Obrázek: Soutěž o chytré hodinky HONOR Watch GS 3 s přesným měřením srdečního tepu

Přesné senzory jsou ideálním společníkem pro každého sportovce. Foto: Se souhlasem HONOR

HONOR Watch GS 3 také samozřejmě disponují měřením okysličení krve (SpO2), které vám může velmi rychle pomoci rozeznat první příčiny dýchacích potíží nebo ohrožení života. Nechybí ani monitoring stresu a příp. dechová cvičení.

Sportovní režimy i fitness kurzy v hodinkách

Dokonalý parťák pro kondiční i extrémní sporty. HONOR Watch GS 3 přichází s více jak 100 předinstalovanými sportovními režimy a automatickou detekcí 6 různých sportovních aktivit. Velmi jednoduše si tak zaznamenáte nebo později zobrazíte všechny podrobnosti. Pro ještě přesnější trasování aktuální polohy při outdoorových sportech mají hodinky ve výbavě dvoufrekveční pásmo GNSS. Mimo to zvládnou bez problémů intenzivní teploty od -20 °C do 45 °C, navíc jsou voděodolné do hloubky 50 m.

Využít také můžete 12 předinstalovaných fitness kurzů s celkem až 44 ukázkami cvičení. Workout tak zvládnete hravě doma anebo třeba o polední pauze v kanceláři. 

14 dní na jediné nabití

Díky novým a vylepšeným senzorům a zabudovanému algoritmu inteligentního ukládání vám bez potíží chytré hodinky HONOR Watch GS 3 vydrží při běžném používání až 14 dní. Při větší zátěži, např. zapnuté GPS, hodinky na 1 nabití zvládnou až 30 hodin.

Díky super rychlému nabíjení navíc za pouhých 5 minut hodinky dobijete až na celý den. Kdykoli si navíc můžete displej přepnout do režimu „Always-on“, tedy stále rozsvíceného anebo naopak tuto funkci vypnout a prodloužit si tak dobu, kdy budete muset znovu hodinky dobít.

Obrázek: Soutěž o chytré hodinky HONOR Watch GS 3 s přesným měřením srdečního tepu

Jemný displej potěší vysokým jasem i barvami. Foto: Se souhlasem HONOR

Kromě sledování sportovních výkonů můžete na HONOR Watch GS 3 využít také hudební přehrávač a úložiště s kapacitou až 500 skladeb. Běhat s oblíbenou hudbou v uších tak můžete i bez telefonu. Nechybí upozornění na zprávy, nastavení budíku, předpověď počasí nebo možnost přijmout příchozí hovor na spárovaném mobilním telefonu. Hodinky jsou na českém trhu dostupné za sympatických 5 490 Kč. Jedny chytré hodinky HONOR Watch GS 3 můžete nyní vyhrát v naší soutěži.

Soutěž

Od 19. 7. do půlnoci 31. 7. můžete na inSmart.cz soutěžit o 1× chytré hodinky HONOR Watch GS 3 v černé variantě. Výherce vyhlásíme zde v článku na inSmart.cz. Nevíte si s otázkami rady? Nápovědu najdete zde na inSmart.cz, nebo na Facebook stránce HONOR CZ.

Výhercem chytrých hodinek se stává uživatel Ondřej H. Gratulujeme!

Obrázek: Opisování čísel z platebních karet skončí do roku 2030: Mastercard věří v tokenizaci
Opisování čísel z platebních karet skončí do roku 2030: Mastercard věří v tokenizaci
Obrázek: Zvykejte si. Nové AI tlačítko brzy najdete na každé klávesnici. ASUS představil novou generaci PC s Copilot+
Zvykejte si. Nové AI tlačítko brzy najdete na každé klávesnici. ASUS představil novou generaci PC s Copilot+
Obrázek: Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Obrázek: Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Obrázek: Konec pirátů v Česku, nebo začátek cenzury? Soud nečekaně zablokoval alternativy Ulož.to
Konec pirátů v Česku, nebo začátek cenzury? Soud nečekaně zablokoval alternativy Ulož.to
Obrázek: Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Obrázek: Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Obrázek: Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte