Den po představení zmizely nové iPhony ze stránek Applu

Nové iPhony zmizely z domovské stránky webu společnosti Apple. Společnost Apple ve čtvrtek aktualizovala domovskou stránku svých webových stránek a vzdala na ní hold královně Alžbětě II., která zemřela 8. září 2022 ve věku 96 let. Na hlavní stránce Apple.com je nyní fotografie královny se vzkazem „In Memoriam. Její Veličenstvo královna Alžběta II.“

Fotografie použitá společností Apple byla pořízena Dorothy Wildingovou 26. února 1952, kdy královna Alžběta II. nastoupila na trůn. Královna Alžběta II. byla nejdéle sloužícím panovníkem Spojeného království. Jak uvedla BBC, královna „zemřela pokojně ve čtvrtek odpoledne na svém skotském sídle, kde strávila většinu léta“.

Obrázek: Den po představení zmizely nové iPhony ze stránek Applu

Fotografie: Se souhlasem Apple

Zprávu ve čtvrtek odpoledne potvrdil tisk. Na trůn nyní usedl její syn Charles, který se stal králem Karlem III.

Společnost Apple v minulosti využila své webové stránky k uctění památky dalších osobností, například kongresmana a bojovníka za občanská práva Johna Lewise, Nelsona Mandely, a samozřejmě i Steva Jobse – vizionáře, spoluzakladatele a bývalého generálního ředitele společnosti Apple. Z domovské stránky společnosti Apple byly odstraněny zmínky o všech produktech společnosti Apple, včetně modelů iPhone 14, které byly oznámeny ve středu.

Obrázek: Den po představení zmizely nové iPhony ze stránek Applu

Představení nových iPhonů je pro Apple významná událost, někdy je však byznys potřeba dát na chvíli stranou. Foto: Unsplash

Zdroj: BBC, Apple

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Zařízení společnosti Aircela stojí na ověřené vědě, není však efektivní. Alespoň zatím ne.
Pohonné hmoty bez fosilních paliv? Chytré zařízení přeměňuje oxid uhličitý na benzín
Čínští vědci vyřešili slabinu nositelné elektroniky. Nový AI superčip může změnit celý trh
Na této sociální síti jsou lidé zakázáni. AI agenti tam mezitím založili církev a chtějí vlastní jazyk
Obrázek: O2 má podle testů nejlepší mobilní síť v Česku
O2 má podle testů nejlepší mobilní síť v Česku
Změňte si svůj trapný e-mail ze střední školy, Gmail to konečně umožní
Vybere si každý, i s nízkým rozpočtem. Vybrali jsme nejzajímavější herní notebooky
Češi, pozor na falešné e-shopy, bazary a podvodné SMS. Jak na bezpečné vánoční nákupy?
Recenze AI překladače Timekettle W4: Zkusili jsme mluvit česky v Číně a fungovalo to