Warhorse Studios představilo nový hříšný trailer pro Kingdom Come: Deliverance II

Po úspěchu prvního dílu vývojáři z Warhorse Studios pracují na dalším pokračování středověkého dobrodružství Kingdom Come: Deliverance. Na letošním Summer Game Festu představili druhý trailer pro očekávaný titul Kingdom Come: Deliverance II, nazvaný „Saints and Sinners“ (Svatí a hříšníci). Tento trailer nejen odhaluje další útržky z příběhu, ale také nabízí pohled na nové postavy, lokace a vylepšený herní systém.

Kingdom Come: Deliverance II pokračuje v příběhu Jindřicha, bývalého kovářského synka, který se nyní stal oddaným pážetem a blízkým přítelem pana Jana Ptáčka z Pirkštejna. Po dramatických událostech z prvního dílu jsou Jindřich a Jan vysláni na diplomatickou misi, která však zřejmě neproběhla podle plánu. Nový trailer začíná příjezdem faráře Bohuty do okolí hradu Trosky, kde hledá naše dva hrdiny. Bohuta, známý svou netradiční službou Bohu a válečnickou minulostí, se zdá být klíčovou postavou druhého dílu, což potěší mnohé fanoušky, kteří si ho oblíbili v prvním dílu.

Obrázek: Warhorse Studios představilo nový hříšný trailer pro Kingdom Come: Deliverance II

Změn se dočkal i způsob boje. Foto: Se souhlasem Warhorse

Hrad Trosky i Kutná Hora

V traileru jsou představeny nové lokace, mezi nimiž vyniká hrad Trosky a Kutná Hora. Hrad Trosky, nyní znovu postavený v celé své bývalé slávě, bude jedním z hlavních míst, kde se bude odehrávat děj. Další zajímavou lokalitou je Suchdol, který se nachází na samém okraji větší mapy zahrnující i Kutnou Horu. Tato místa jsou historicky přesně zpracovaná, což přidává hře na autentičnosti.

Obléhání tvrze, které je součástí nového traileru, ukazuje, jakým způsobem bude možné bránit pevnosti. Vidíme Jindřicha a Jana v akci, jak hází kameny na útočící vojáky a shazují žebříky z hradeb pomocí halapartny. Hráči si budou moci vychutnat nové gameplayové prvky, jako je detailní boj zblízka, využití různých zbraní včetně kuší a palných zbraní, které se ve hře objeví.

Vývoj postav a systém kriminality

Warhorse Studios také představili vylepšený systém kriminality a trestů. Hráči mohou očekávat propracovanější mechanismy, kde za své přečiny mohou skončit nejen v žaláři, ale také na pranýři nebo být zbičováni. Tento systém přidává do hry další vrstvu realismu a taktiky, kdy bude třeba zvažovat následky svých činů.

Obrázek: Warhorse Studios představilo nový hříšný trailer pro Kingdom Come: Deliverance II

Bičování a veřejné tresty jsou nyní součástí příběhu. Foto: Se souhlasem Warhorse

Trailer naznačuje, že kromě válečných dobrodružství budou mít hráči možnost prozkoumat i jiná tajemství tohoto světa. Přítomnost ženských postav a různé scénky naznačují, že milostné vztahy budou opět součástí hry, stejně jako v prvním díle. Hráči se mohou těšit na setkání u korbelu lahodného moku, návštěvy lázní a další společenské aktivity, které dodávají hře na živosti a pestrosti.

Návrat do českých luhů a hájů přijde ještě letos

Kingdom Come: Deliverance II míří na PC, PlayStation 5 a Xbox Series a jeho vydání je plánováno na konec tohoto roku. Přesné datum vydání zatím nebylo odhaleno, stejně jako detaily o českém dabingu, který byl však již oficiálně potvrzen. Hráči se mohou těšit na další informace, které budou postupně odhalovány.

Nový trailer pro Kingdom Come: Deliverance II ukazuje, že Warhorse Studios nezahálí a přináší pokračování, které slibuje být ještě větší, propracovanější a zábavnější než jeho předchůdce. Detailní grafika, historická přesnost a bohatý příběh jsou jen některé z důvodů, proč se fanoušci mohou těšit na toto nové středověké dobrodružství.

Zdroj: Warhorse

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Zvykejte si. Nové AI tlačítko brzy najdete na každé klávesnici. ASUS představil novou generaci PC s Copilot+
Zvykejte si. Nové AI tlačítko brzy najdete na každé klávesnici. ASUS představil novou generaci PC s Copilot+
Obrázek: Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Obrázek: Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Obrázek: Virgin Galactic přerušuje cesty do vesmíru. Chce se více zaměřit na výzkum a vývoj
Virgin Galactic přerušuje cesty do vesmíru. Chce se více zaměřit na výzkum a vývoj
Obrázek: Konec pirátů v Česku, nebo začátek cenzury? Soud nečekaně zablokoval alternativy Ulož.to
Konec pirátů v Česku, nebo začátek cenzury? Soud nečekaně zablokoval alternativy Ulož.to
Obrázek: Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Obrázek: Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Obrázek: Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte