HONOR 200 Pro má parádní displej, získal za něj ocenění DXOMARK

HONOR 200 Pro zaujal recenzenty nejen portrétním režimem, ale také svým špičkovým displejem. Značka HONOR oznámila, že její nový chytrý telefon získal významná ocenění od nezávislé srovnávací organizace DXOMARK. HONOR 200 Pro se zařadil do první desítky telefonů s nejlepšími displeji. Vzhledem k ceně pak ve své kategorii nabízí displej dokonce nejlepší z testovaných modelů.

HONOR 200 Pro obdržel ocenění Gold Display Label a Eye Comfort Label za vynikající kvalitu displeje a funkce pro pohodlí očí. Podle protokolu DXOMARK Display telefon prokázal výbornou přesnost barev ve všech světelných podmínkách, skvělé vykreslení videa HDR10 i za špatných světelných podmínek a výjimečnou rychlost od dotyku k reakci displeje.

George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR Device Co, Ltd, k tomu řekl: „Toto uznání podtrhuje naše odhodlání poskytovat náročným uživatelům po celém světě nejlepší technologie ve své třídě. I nadále budeme posouvat hranice, abychom přinášeli další pokrok a vyšší uživatelský komfort.

Nevlajkový model porazil většinu špičkových telefonů

HONOR 200 Pro dosáhl v testu DXOMARK úctyhodného skóre 151 bodů (1. HONOR Magic 6 Pro má 157 bodů), čímž se umístil na osmém místě v globálním žebříčku. Model je vybavený 6,78palcovým AMOLED displejem HONOR Eye Comfort Display, který dosáhl plného počtu 165 bodů ze 165 možných v oblasti barevného podání. Jeho barevná vyváženost byla po celou dobu testování přesná, a to i díky jasu HDR 4000 nitů a 1,5K displeji zaoblenému na všech čtyřech stranách.

V oblasti výkonu videa získal HONOR 200 Pro 146 bodů. Novinka je připravená na přehrávání HDR10 videí a poskytuje příjemný zážitek ze sledování, který se snaží co nejvíce přiblížit realitě. V testu dotykové vrstvy získal 158 bodů. Podle DXOMARKu zajišťuje rychlou a přesnou průměrnou dobu odezvy 56 milisekund. S obnovovací frekvencí 120 Hz je ideální pro plynulé hraní her s vysokou snímkovou frekvencí a slibuje čistý obraz a minimální rozmazání pohybu.

Obrázek: HONOR 200 Pro má parádní displej, získal za něj ocenění DXOMARK

Smartphone zaujme i svým netradičně tvarovaným fotoaparátem. Foto: Se souhlasem HONOR

Displej s ochranou očí

HONOR 200 Pro obdržel také ocenění DXOMARK Eye Comfort Label díky řadě inovativních funkcí zaměřených na pohodlí očí. Telefon je vybavený technologií flicker-free, dobře řízenou úrovní jasu a účinným filtrováním modrého světla, což z něj dělá zařízení pohodlné pro oči v mnoha různých situacích. Funkce AI Circadian Night Display využívá umělou inteligenci k chytrému nastavení teploty barev obrazovky a regulaci modrého světla, což může pomoci ke kvalitnějšímu spánku.

Certifikací TÜV Rheinland Flicker Free Display a TÜV Rheinland Full Care Display bylo oceněno i jeho 3840Hz bezrizikové PWM stmívání, které zaručuje nepostřehnutelné blikání i v prostředí s nízkým osvětlením pro maximální ochranu očí. HONOR 200 Pro také podporuje funkci Natural Tone 2.0, která optimalizuje gradient teploty barev v čase na základě identifikace teploty barev okolí. Funkce adaptivního stmívání upravuje jas obrazovky na základě intenzity vnějšího světla a používaných aplikací, čímž zajišťuje uživateli optimální pohodlí při sledování displeje v jakémkoli prostředí.

Smartphone HONOR 200 Pro 12 GB/512 GB je na českém trhu k dispozici v barvách Moonlight White a Black za doporučenou cenu 19 900 Kč. Pokud jej koupíte v těchto dnech, získáte ještě k nákupu zdarma chytré hodinky Honor Choice Haylou Watch a 100W nabíječku v celkové ceně 3 200 Kč.

Zdroj: TZ HONOR

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Smartphone jako konzole? Ukážeme vám, jak využít POCO F6 Pro na maximum
Smartphone jako konzole? Ukážeme vám, jak využít POCO F6 Pro na maximum
Obrázek: Už žádné sankce: OPPO a Ericsson uzavřely globální dohodu o spolupráci v oblasti 5G technologií
Už žádné sankce: OPPO a Ericsson uzavřely globální dohodu o spolupráci v oblasti 5G technologií
Obrázek: Sony A1: Fotoaparát, který vyfotil kulku u hlavy Donalda Trumpa
Sony A1: Fotoaparát, který vyfotil kulku u hlavy Donalda Trumpa
Obrázek: Z dronů do elektrokol: DJI představila špičkový pohon pro elektrokola
Z dronů do elektrokol: DJI představila špičkový pohon pro elektrokola
Obrázek: Mýtus o dedikovaných IP adresách v e-mail marketingu: Opravdu zlepšují doručitelnost?
Mýtus o dedikovaných IP adresách v e-mail marketingu: Opravdu zlepšují doručitelnost?
Obrázek: Přijdou silné bouřky, nebo slabé přeháňky? Přesná aplikace vám to pomůže zjistit
Přijdou silné bouřky, nebo slabé přeháňky? Přesná aplikace vám to pomůže zjistit
Obrázek: Znásobte své finance s AI, nabádají podvodníci Čechy na Facebooku. Jak je nahlásit a ochránit ostatní?
Znásobte své finance s AI, nabádají podvodníci Čechy na Facebooku. Jak je nahlásit a ochránit ostatní?
Obrázek: Česko zasáhnou velmi silné bouřky: Jak ochránit elektroniku a spotřebiče před zničením bleskem?
Česko zasáhnou velmi silné bouřky: Jak ochránit elektroniku a spotřebiče před zničením bleskem?