Letní soutěž: Vyhrajte chytrý náramek a stylový selfie telefon od Honoru

Sháníte nový chytrý telefon, nebo sportovní náramek?  V naší soutěži můžete vyhrát chytrý náramek Honor Band 6 s velkým barevným displejem, měřením sportovních aktivit a senzorem okysličení krve. Hlavní cenou je chytrý mobilní telefon Honor 9X Pro s vyjížděcí selfie kamerou, výkonným procesorem a dlouhou výdrží. Stačí odpovědět na trojici jednoduchých otázek a mít trochu toho štěstí.

Smartphone Honor 9X Pro s vyjížděcí selfie kamerou

Velký IPS displej bez výřezů a tzv. průstřelů pro selfie kameru je u dnešních chytrých telefonů vzácností. Velký je 6,59 palců.  Honor 9X Pro patří mezi mobily, které selfie kameru chytře ukrývají ve svém těle. Kvalitní 16 Mpx kamera tedy „překáží“ jen tehdy, kdy ji doopravdy potřebujete. Při běžném používání je zasunutá v těle telefonu a nemusíte se tak ani bát případného šmírování.

Obrázek: Letní soutěž: Vyhrajte chytrý náramek a stylový selfie telefon od Honoru

Honor 9X Pro nabízí kvalitní fotoaparát složený z trojice snímačů. Hlavním je 48Mpx snímač s PDAF ostřením, který doplňuje 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv s rozsahem slušných 120°. Nechybí ani 2Mpx bokeh senzor pro tvorbu lepších portrétových fotografií.

Telefon je také designovým kouskem. Výrobce využil speciální efekt hologramu, kdy se na zádech telefonu při správném světle zobrazuje motiv ve tvaru písmene X. Samozřejmostí jsou funkce typu GPS navigace, Wi-Fi či čtečka otisků prstů. Kvůli absenci GMS zařízení využívá stále se rozrůstající ekosystém aplikací v podobě AppGallery. V útrobách najdete výkonný 8jádrový procesor, 6 GB RAM a nadstandardní úložiště o kapacitě 256 GB.

Honor Band 6: Chytrý náramek nejen pro sportovce

Pryč jsou doby, kdy měly sportovní náramky malé displeje zobrazující minimum informací. Honor Band 6 jsou v mnoha ohledech spíše chytré hodinky. Vděčí za to mj. velkému 1,47″ AMOLED displeji s rozlišením 368 × 194 pixelů a řadě chytrých senzorů. Honor Band 6 dokáže měřit kroky, kvalitu spánku, srdeční tep a okysličení krve (SpO2).

Obrázek: Letní soutěž: Vyhrajte chytrý náramek a stylový selfie telefon od Honoru

Pro sportovce jsou připraveny spousty sportovních režimů včetně běhání, jízdy na kole či třeba méně běžného parašutismu a plavání. Náramek je totiž voděodolný do 5 ATM. K telefonu jej připojíte prostřednictvím Bluetooth 5.0, díky čemuž je možné na zápěstí zobrazovat notifikace z telefonu.

Náramek se chlubí skvělou výdrží až dva týdny na jediné nabití. Na další 2 dny provozu pak stačí 5 minut na nabíječce. Honor se tak skvěle popral s častým problémem chytrých náramků a hodinek – výdrží.

Soutěž: Vyhrajte mobil a chytrý náramek

V soutěži hrajeme dvojici cen. První je chytrý telefon Honor 9X Pro v ceně 7 000 Kč a druhou chytrý náramek Honor Band 6 v ceně 1 200 Kč. Výherci budou vybráni do dvou dnů po skončení soutěže. Soutěžíme od 29. července do půlnoci v neděli 8. srpna.

Výhercem smartphonu Honor 9X Pro se stává uživatel Motor88. Chytrý náramek vyhrává soutěžící wal. Výhercům gratulujeme!

Obrázek: Vyznáte se v USB? Nová označení mají vše zjednodušit
Vyznáte se v USB? Nová označení mají vše zjednodušit
Obrázek: Amazon představil první čtečku Kindle se stylusem a budík mapující spánek
Amazon představil první čtečku Kindle se stylusem a budík mapující spánek
Obrázek: Hledáte výkonný notebook pro kreativní vyžití? Řada Studio je špičkou v oboru
Hledáte výkonný notebook pro kreativní vyžití? Řada Studio je špičkou v oboru
Obrázek: Jak na škody způsobené umělou inteligencí? EU upraví legislativu
Jak na škody způsobené umělou inteligencí? EU upraví legislativu
Obrázek: Co je to spyware a jak se proti němu bránit?
Co je to spyware a jak se proti němu bránit?
Obrázek: BeReal: Jak funguje sociální síť bez přetvářky?
BeReal: Jak funguje sociální síť bez přetvářky?
Obrázek: Přečtěte si příchozí zprávu, aniž by to kdokoliv věděl
Přečtěte si příchozí zprávu, aniž by to kdokoliv věděl
Obrázek: Jak zmizet z internetu beze stopy?
Jak zmizet z internetu beze stopy?