Spotřebiče, které nikdy nezestárnou. LG ThinQ UP půjde rozšiřovat o nové funkce

Nově představené domácí spotřebiče LG mohou být upgradovány o nové funkce přizpůsobené různým potřebám a životnímu stylu. Ani po letech tak podle výrobce nezestárnou. Co nabídne LG ‘THINQ UP’?

LG Electronics (LG) se rozhodla uvést na světové trhy vylepšené domácí spotřebiče řady LG ThinQ UP včetně ledniček, praček, sušiček, sporáků a myček nádobí. Tyto spotřebiče jsou schopné přizpůsobit se unikátním potřebám a měnícímu se životnímu stylu každého spotřebitele a umožňují uživatelům využívat nové vlastnosti a funkce bez nutnosti dalších nákupů. Společnost LG představila produktovou řadu LG ThinQ UP v lednu 2022 v Jižní Koreji. Bude dostupná mezinárodně od března 2023, nejprve v USA a následně na dalších klíčových trzích.

Co je LG ThinQ UP? Aktualizace, nové funkce a hardwarové doplňky

Spotřebiče LG ThinQ UP jsou navrženy dle zákaznicky orientovaného konceptu Evolving with You a mohou po celou dobu své životnosti začleňovat nové funkce a poskytnout tak uživatelům v průběhu času vyšší přidanou hodnotu. Společnost LG bude průběžně vyvíjet softwarové aktualizace a hardwarové doplňky, které je možné snadno nainstalovat. Na základě vzorů používání a návrhů majitelů spotřebičů ThinQ UP přinesou tyto doplňky speciální možnosti a nová vylepšení.

Obrázek: Spotřebiče, které nikdy nezestárnou. LG ThinQ UP půjde rozšiřovat o nové funkce

Foto: Se souhlasem LG

Jednou z dostupných funkcí v roce 2023 bude režim ochrany prádla (Laundry Saver Mode), který bude možné stáhnout a nainstalovat do modelů sušiček s ThinQ UP. Tento režim je užitečný ve chvíli, kdy nemůžete okamžitě vyndat prádlo ze sušičky. Režim ochrany prádla udržuje po konci cyklu buben v chodu, dokud se neotevřou dvířka sušičky, a pomáhá tak chránit prádlo před pomačkáním a zápachem. Nutno však podotknout, že podobnou funkci mají i konkurenční produkty, v tomto případě např. produkty značky Siemens už řadu let.

Dalším doplňkem v nabídce je vylepšená regulace nočního jasu pro chladničky s ThinQ UP. Díky tomu je vnitřní osvětlení chladničky v noci jemnější, aby neoslepilo uživatele ve chvíli, kdy otevře dveře. Všechna nová softwarová vylepšení jsou volitelná a lze je snadno stáhnout z aplikace LG ThinQ.1. I zde jde o funkci, kterou některé konkurenční modely nabízí. Lze tak vidět, že LG se v mnoha ohledech snaží sledovat uživatelské požadavky a vzorce chování a postupně je do svých produktů nové řady přidávat, což je krok dobrým směrem.

Obrázek: Spotřebiče, které nikdy nezestárnou. LG ThinQ UP půjde rozšiřovat o nové funkce

Foto: Se souhlasem LG

Jako Tesla aneb aktualizace přidají nové funkce a vychytávky

LG ThinQ UP představuje nový směr na poli domácích spotřebičů. Jde o nové inovativní řešení, které spotřebitelům přináší bezprecedentní hodnotu a zcela novou uživatelskou zkušenost, řekl Lyu Jae-cheol, prezident společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. I nadále budeme nabízet sofistikovaná lifestylová řešení, která poskytují personalizovaný výkon, pohodlné funkce a přizpůsobitelné možnosti vylepšení.

Zdroj: TZ LG

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Je to malý krok pro člověka a velký skok pro lidstvo... Motorola slaví 95. výročí
Je to malý krok pro člověka a velký skok pro lidstvo… Motorola slaví 95. výročí
Obrázek: Když spadne server. ČMIS ilustruje důležitost recyklace starého hardwaru
Když spadne server. ČMIS ilustruje důležitost recyklace starého hardwaru
Obrázek: Technologie české firmy pomáhá lékařům v boji s nemocničními infekcemi
Technologie české firmy pomáhá lékařům v boji s nemocničními infekcemi
Obrázek: Recenze chytrých hodinek Huawei Watch GT 4 41mm. Chytrý šperk pro ženy
Recenze chytrých hodinek Huawei Watch GT 4 41mm. Chytrý šperk pro ženy
Obrázek: Elektromobily v srdci Prahy: Kde nejvýhodněji nabíjet při návštěvě centra?
Elektromobily v srdci Prahy: Kde nejvýhodněji nabíjet při návštěvě centra?
Obrázek: O záběry zlodějů a nehod nepřijdete: Vybíráme úložiště pro Tesla Sentry Mode
O záběry zlodějů a nehod nepřijdete: Vybíráme úložiště pro Tesla Sentry Mode
Obrázek: Hledání práce na internetu: Jak najít dobrou práci
Hledání práce na internetu: Jak najít dobrou práci
Obrázek: Jak správně vybrat powerbanku: Co vám v obchodě neřeknou?
Jak správně vybrat powerbanku: Co vám v obchodě neřeknou?