Chytrá kabelka od HONORu je vlastně skládací telefon. Líbila by se vám?

Skládací smartphone jako kabelka? HONOR V Purse můžete nosit jako digitální kabelku s designovými prvky možností přizpůsobit si její design na míru svému stylu a potřebám.

Skloubení tenkého skládacího smartphonu s ohebným vnějším displejem a módy? Díky doplňkům a digitální módě lze HONOR V Purse nosit jako kabelku např. na řetízku na rameni či v ruce.  „Díky našemu konceptu telefonu v podobě kabelky, který jsme uvedli v život prostřednictvím HONOR V Purse, zkoumáme udržitelná řešení, která využívají nové skládací technologie k posílení kreativity a utváření životního stylu zítřka,“ řekl George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR při představování nového konceptu.

Obrázek: Chytrá kabelka od HONORu je vlastně skládací telefon. Líbila by se vám?

Využití vnějšího displeje pro módní účely? Proč ne. Smartphone nemusí být jen černá nudná placka. Foto: Redakce inSmart.cz

Technologie ve světě módy

HONOR V Purse je nový koncept „Phone-to-purse“, který předznamenává začátek vnímání elektronických zařízení jako zcela nové kategorie módního spotřebního zboží nabízejícího neomezené možnosti sebevyjádření.

Obrázek: Chytrá kabelka od HONORu je vlastně skládací telefon. Líbila by se vám?

Skládací smartphone se díky pouzdru s připojitelnými řemínky promění v kabelku či psaníčko. Foto: Redakce inSmart.cz

Tenký smartphone s tlošťkou pod 9 mm se díky speciálním pouzdrům a doplňkům plynule promění ze skládacího smartphonu v dokonalý módní doplněk v tzv. phygital stylu (kombinace skutečného, fyzického a digitálního), a to díky řadě přizpůsobitelných displejů (AOD), které napodobují design kabelky, včetně designových prvků, jako jsou řetízky, peříčka a střapce, které reagují na pohyb smartphonu a kývají se spolu s ním.  Tento koncept telefonu je také kompatibilní s výběrem vyměnitelných řemínků a řetízků, které se připínají na kloub a umožňují tak nosit smartphone bez námahy přes rameno jako běžnou kabelku nebo tašku, což mu umožňuje stát se novou trendy kabelkou, tzv. „It bag“ budoucnosti.

Módní příslušenství a design, který se zobrazí po obou stranách zařízení dokáží vytvořit zajímavé módní kombinace a doplňky. Foto: Redakce inSmart.cz

HONOR V Purse vznikl s ohledem na udržitelnost, což potvrzuje využití materiálů z udržitelných zdrojů, jako je veganská kůže. Tento přizpůsobitelný koncept lze kombinovat s jakýmkoli oblečením. S tím, jak módní průmysl překračuje hranice fyzického světa do digitálního prostoru, technologie umožňuje neomezené možnosti stylu a sebevyjádření. HONOR V Purse pomáhá světu módy přijmout nové technologie s cílem povzbudit spotřebitele, aby nakupovali méně a používali zboží déle.

Tenký v zavřeném stavu a ještě tenčí po otevření. HONOR V Purse vypadá skvěle. Snad se dostane do prodeje. Foto: Redakce inSmart.cz

Spolupráce s módními špičkami

V duchu otevřené spolupráce se značka HONOR spojila se špičkami v oblasti kultury a trendů z platformy HONOR Talents Global Design Awards, včetně kreativního ředitele pánské módy BURBERRY Brama Van Diepena, současného umělce Yunuene Esparza, profesora Čínské akademie umění Yuana Youmina a crossoverového umělce Xiao Hui Wanga, aby navrhli vlastní řadu AOD pro toto zařízení, které tak nabídne nekonečné módní možnosti. V další fázi programu se otevře rozhraní API, které umožní designérům využít senzory, jako např. gyroskop, dotykový senzor nebo senzor okolního světla, a HONOR vyzve začínající talenty z celého světa, aby přišli s vlastními návrhy, inspirovanými nejnovějšími designovými trendy, a přetvořili tak životní styl.

Zda se smartphone podívá na trh zatím není jisté. Nejde však o zařízení, které by bylo natolik specifické, že by tomu muselo něco bránit. V minulosti představil smartphone s vnějším skládacím displejem např. Huawei ve svém modelu Mate Xs.

Zdroj: Konference HONOR na IFA 2023

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Je titan opravdu lepší než ocel? První testy odolnosti iPhonu 15 Pro a 15 Pro Max přinesly zklamání
Je titan opravdu lepší než ocel? První testy odolnosti iPhonu 15 Pro a 15 Pro Max přinesly zklamání
Obrázek: Znalec technologií i řešitel problémů. IT architekt přenáší technologické know-how do byznysového světa
Znalec technologií i řešitel problémů. IT architekt přenáší technologické know-how do byznysového světa
Obrázek: Američtí piloti budou vyzbrojeni tryskovými drony s vlastními střelami
Američtí piloti budou vyzbrojeni tryskovými drony s vlastními střelami
Obrázek: USB-C v Apple iPhone 15: Vše, co potřebujete vědět o „novém“ konektoru
USB-C v Apple iPhone 15: Vše, co potřebujete vědět o „novém“ konektoru
Obrázek: O záběry zlodějů a nehod nepřijdete: Vybíráme úložiště pro Tesla Sentry Mode
O záběry zlodějů a nehod nepřijdete: Vybíráme úložiště pro Tesla Sentry Mode
Obrázek: Hledání práce na internetu: Jak najít dobrou práci
Hledání práce na internetu: Jak najít dobrou práci
Obrázek: Jak správně vybrat powerbanku: Co vám v obchodě neřeknou?
Jak správně vybrat powerbanku: Co vám v obchodě neřeknou?
Obrázek: PlayStation 5 čeká obří aktualizace. Přidá Dolby Atmos a možnost používat dva ovladače jako jeden
PlayStation 5 čeká obří aktualizace. Přidá Dolby Atmos a možnost používat dva ovladače jako jeden