Co letos pod stromeček? Právě teď mobilní telefony nebo notebooky HONOR v předvánočních slevách. Ušetřete až 1 500 Kč!

Vánoce už jsou za dveřmi a elektronika jednoznačně vede, pokud jde o vánoční dárky, které nejčastěji pod stromečkem rozbalíme. Nakupte v předvánočních slevách a ušetřete až 1 500 Kč! Horkou novinku od značky HONOR, první vlogovací telefon s prémiovou výbavou na natáčení videí nebo focení, HONOR 50 seženete teď jen za 13 990 Kč ve verzi 8 GB RAM + 256 GB ROM, v nižší verzi 6 GB RAM + 128 GB ROM je pak k dostání jen za 11 990 Kč. HONOR 50 Lite pak koupíte až do Vánoc jen za 6 490 Kč. Může být lepší dárek než nový notebook? Novinku, super výkonný HONOR MagicBook X 14 koupíte teď jen za 17 990 Kč!

Obrázek: Co letos pod stromeček? Právě teď mobilní telefony nebo notebooky HONOR v předvánočních slevách. Ušetřete až 1 500 Kč!

HONOR 50: Foťte nebo natáčejte mobilem jako zrcadlovkou

Horká novinka na trhu s mobilní elektronikou, HONOR 50, umí natáčet na přední i zadní kameru zároveň. Perfektní pro všechny, kdo rádi „vlogují“ nebo se natáčí na sociální sítě. S novou technologií na mobilním telefonu HONOR 50 natočíte zároveň i někoho kolem vás. A to není všechno. S pokročilou výbavě nemůže být rychlý střih ve videu jednodušší. Prostě video v jednom momentu zastavíte a dál pokračujete v natáčení záběru, který má následovat. Video se samo propojí. Funkce slow-motion už je okoukaná. Co takhle fast-motion, tedy zrychlené natáčení?

Obrázek: Co letos pod stromeček? Právě teď mobilní telefony nebo notebooky HONOR v předvánočních slevách. Ušetřete až 1 500 Kč!

HONOR 50 navíc díky 108MPx hlavnímu fotoaparátu z celé sady udělá tak čisté snímky, že se opravdu nemusíte bát natáčet ani z velké dálky. Až do Vánoc koupíte ve verzi 8 GB RAM + 256 GB ROM jen za 13 990 Kč namísto původních 14 990 Kč. Ve verzi 6 GB RAM + 128 GB ROM je pak k dostání jen za 11 990 Kč namísto původních 12 990 Kč.

Obrázek: Co letos pod stromeček? Právě teď mobilní telefony nebo notebooky HONOR v předvánočních slevách. Ušetřete až 1 500 Kč!

HONOR 50 Lite: Největší poměr displeje k tělu telefonu a rychlonabíjení

HONOR 50 Lite přichází s největším displejem z rodiny HONOR, má až 94,4 % poměr velikosti displeje k tělu. Nechybí rychlonabíjení. 40 % nabijete jen za 10 minut, 100 % jen za 39 minut. Perfektní volba pro ty, kteří shání telefon s dobrou výbavou za příjemnou cenovku. V předvánočních slevách je právě k dostání jen za 6 490 Kč namísto původních 7 990 Kč.

Obrázek: Co letos pod stromeček? Právě teď mobilní telefony nebo notebooky HONOR v předvánočních slevách. Ušetřete až 1 500 Kč!

MagicBook X 14: Prémiový lehký design a Fullview displej s certifikací proti únavě očí

S lehkým hliníkovým designem váží HONOR MagicBook X 14 jen 1,38 kg a je jen 15,9mm tenký. Jednoduše se tak vejde do jakékoli tašky a snadno jej vezmete s sebou kamkoli vyrážíte na cesty. Perfektní parťák pro každý den, HONOR MagicBook X 14 je právě dostupný v České republice v prémiovém designu a barevném Space Gray. Nechybí FullView displej s certifikací proti únavě očí, super jednoduché přenášení souborů z mobilních telefonů HONOR nebo univerzální nabíjecí adaptér pro všechny zařízení HONOR. Právě teď jej seženete jen za 17 990 Kč namísto původních 18 990 Kč.

Obrázek: Co letos pod stromeček? Právě teď mobilní telefony nebo notebooky HONOR v předvánočních slevách. Ušetřete až 1 500 Kč!

Pro více informací navštivte oficiální stránky HONOR na www.hihonor.cz

HONOR se zavázal stát se globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého a bude tak vylepšovat každodenní život ve společnosti. Dnes má HONOR více jak 10 000 zaměstnanců, z nichž více jak 50 % tvoří výzkum a vývoj (R&D), 4 vývojové instituce, přes 100 inovačních laboratoří po celém světě a podal už přes 5 500 žádostí na patent. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., se kterými společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce. 

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Partnerský obsah

Obrázek: Satelitní internet Starlink útočí na české operátory: Nyní je ještě levnější
Satelitní internet Starlink útočí na české operátory: Nyní je ještě levnější
Obrázek: Žijeme v Matrixu? Vědci odhalili, jak z případné simulace uniknout
Žijeme v Matrixu? Vědci odhalili, jak z případné simulace uniknout
Obrázek: Důležitý průlom: Vědci z ČVUT úspěšně uložili elektřinu v kamenném prachu
Důležitý průlom: Vědci z ČVUT úspěšně uložili elektřinu v kamenném prachu
Obrázek: Zemřel Gordon Moore, otec mikroprocesorů a architekt digitálního věku
Zemřel Gordon Moore, otec mikroprocesorů a architekt digitálního věku
Obrázek: Co dokáže umělá inteligence? Vyfotíte obsah chladničky a ona připraví recepty
Co dokáže umělá inteligence? Vyfotíte obsah chladničky a ona připraví recepty
Obrázek: Podvodníci jsou v okrádání lidí čím dál lepší: Už se naučili česky a vytváří pěkné kopie webů
Podvodníci jsou v okrádání lidí čím dál lepší: Už se naučili česky a vytváří pěkné kopie webů
Obrázek: Jak nainstalovat Windows 11 bez Microsoft účtu? Pomůže chytrý trik
Jak nainstalovat Windows 11 bez Microsoft účtu? Pomůže chytrý trik
Obrázek: Tajné kódy na Netflix: Jak najít a sledovat skryté filmy a seriály?
Tajné kódy na Netflix: Jak najít a sledovat skryté filmy a seriály?