HONOR oslavil 1. rok samostatné značky: Znovu roste a plánuje levný model X30

Rok po oddělení od společnosti Huawei se HONOR opět vrátil do bojů o mobilní trůn. Výrobce v rámci oslav 1. výročí samostatné značky představil nový model X30, který nabídne rychlé nabíjení, 120Hz displej a dobrou výbavu vzhledem k nízké ceně.

Cílem společnosti HONOR bylo stát se globální technologickou značkou nabízející ekosystém propojených zařízení a služeb. V nabídce tak najdeme třeba hodinky, Android smartphony, tablety, routery či dokonce notebooky s Windows.

Smartphony, notebooky i spolupráce s Microsoftem či AMD

Díky podpoře fanoušků a partnerů za celý poslední rok, dokázal HONOR překonat všechny překážky a ve velmi krátkém čase pokrýt velmi široký rámec prémiové i cenově dostupné technologie, kterou zpřístupnil všem uživatelům po celém světě,“ uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co. Ltd. „Jsem opravdu pyšný na pokroky, které jsme představili, stejně jako odhodlání a zápal mých kolegů. Mám velkou radost ze spolupráce s globálními partnery, předními špičkami v odvětví. Bylo opravdu úžasné sledovat, jak vytváříme společnou budoucnost.

Obrázek: HONOR oslavil 1. rok samostatné značky: Znovu roste a plánuje levný model X30

HONOR nezahálí, navázal spolupráci třeba s Microsoftem, Intelem či společností AMD. Můžeme se tak těšit nejen na telefony a nositelnou elektroniku, ale i další notebooky. Foto: Se souhlasem společnosti HONOR

Značka za poslední rok navázala strategická partnerství s více jak 30 globálními špičkovými partnery jako AMD, Intel, MediaTek, Microsoft and Qualcomm. Na konci srpna uvedla notebook MagicBook 16 a v říjnu přivedla na trh řadu smartphonů HONOR 50.

HONOR se oddělil od Huawei a vyhlíží Google služby, v roce 2020 prodal 2 miliardy zařízení. S Českem to značka myslí vážně, otevřel tu novou centrálu a uvedl modely s Google službami.

HONOR X30 zaujme výbavou i cenou

Díky online i offline kanálům, jsme byli schopní expandovat naši nabídku k ještě více zákazníkům,“ dodává George Zhao. „Vážíme si důvěry všech našich prodejců po celém světě a těšíme se na představení ještě mnohem více produktů v roce 2022. A než se rozloučíme s tímto rokem, je mi velkým potěšením s vámi dnes sdílet uvedení posledního produktu tohoto roku. Je jím nový přírůstek populární série X, HONOR X30, který bude uveden tento měsíc v Číně.

Obrázek: HONOR oslavil 1. rok samostatné značky: Znovu roste a plánuje levný model X30

HONOR zatím nepotvrdil dostupnost modelu X30 na českém trhu. Všimněte si trojice fotoaparátů na zadní straně s rozlišením 48 + 2 + 2 Mpx. Foto: Se souhlasem společnosti HONOR

HONOR X30 potěší rychlým 120Hz IPS displejem s vysokým rozlišením a 6,81“ obrazovkou. Na trh přijde s 4800mAh baterii pro celodenní výdrž a 66W nabíjením, které je běžně doménou dražších zařízení. Smartphone váží 189 g a na tloušťku má jen 8,05 mm. O dostatek výkonu se stará Qualcomm Snapdragon 695 5G a 6/8 GB RAM podle varianty.

K dispozici bude na čínském trhu ještě letos na Vánoce. Dostupný bude ve stříbrné, zlaté, modré a tradiční černé barvě. Ve verzi 6 + 128 GB by se cena měla vejít do 5 500 Kč, za 8 + 256 GB už zákazník zaplatí kolem 8 000 Kč.

Zdroj: Tisková konference HONOR

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Co dokáže domácí robot Optimus od Tesly? Elon Musk představil podrobnosti
Co dokáže domácí robot Optimus od Tesly? Elon Musk představil podrobnosti
Obrázek: Vyznáte se v USB? Nová označení mají vše zjednodušit
Vyznáte se v USB? Nová označení mají vše zjednodušit
Obrázek: Amazon představil první čtečku Kindle se stylusem a budík mapující spánek
Amazon představil první čtečku Kindle se stylusem a budík mapující spánek
Obrázek: Hledáte výkonný notebook pro kreativní vyžití? Řada Studio je špičkou v oboru
Hledáte výkonný notebook pro kreativní vyžití? Řada Studio je špičkou v oboru
Obrázek: Co je to spyware a jak se proti němu bránit?
Co je to spyware a jak se proti němu bránit?
Obrázek: BeReal: Jak funguje sociální síť bez přetvářky?
BeReal: Jak funguje sociální síť bez přetvářky?
Obrázek: Přečtěte si příchozí zprávu, aniž by to kdokoliv věděl
Přečtěte si příchozí zprávu, aniž by to kdokoliv věděl
Obrázek: Jak zmizet z internetu beze stopy?
Jak zmizet z internetu beze stopy?