HONOR oslavil 1. rok samostatné značky: Znovu roste a plánuje levný model X30

Rok po oddělení od společnosti Huawei se HONOR opět vrátil do bojů o mobilní trůn. Výrobce v rámci oslav 1. výročí samostatné značky představil nový model X30, který nabídne rychlé nabíjení, 120Hz displej a dobrou výbavu vzhledem k nízké ceně.

Cílem společnosti HONOR bylo stát se globální technologickou značkou nabízející ekosystém propojených zařízení a služeb. V nabídce tak najdeme třeba hodinky, Android smartphony, tablety, routery či dokonce notebooky s Windows.

Smartphony, notebooky i spolupráce s Microsoftem či AMD

Díky podpoře fanoušků a partnerů za celý poslední rok, dokázal HONOR překonat všechny překážky a ve velmi krátkém čase pokrýt velmi široký rámec prémiové i cenově dostupné technologie, kterou zpřístupnil všem uživatelům po celém světě,“ uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co. Ltd. „Jsem opravdu pyšný na pokroky, které jsme představili, stejně jako odhodlání a zápal mých kolegů. Mám velkou radost ze spolupráce s globálními partnery, předními špičkami v odvětví. Bylo opravdu úžasné sledovat, jak vytváříme společnou budoucnost.

Obrázek: HONOR oslavil 1. rok samostatné značky: Znovu roste a plánuje levný model X30

HONOR nezahálí, navázal spolupráci třeba s Microsoftem, Intelem či společností AMD. Můžeme se tak těšit nejen na telefony a nositelnou elektroniku, ale i další notebooky. Foto: Se souhlasem společnosti HONOR

Značka za poslední rok navázala strategická partnerství s více jak 30 globálními špičkovými partnery jako AMD, Intel, MediaTek, Microsoft and Qualcomm. Na konci srpna uvedla notebook MagicBook 16 a v říjnu přivedla na trh řadu smartphonů HONOR 50.

HONOR se oddělil od Huawei a vyhlíží Google služby, v roce 2020 prodal 2 miliardy zařízení. S Českem to značka myslí vážně, otevřel tu novou centrálu a uvedl modely s Google službami.

HONOR X30 zaujme výbavou i cenou

Díky online i offline kanálům, jsme byli schopní expandovat naši nabídku k ještě více zákazníkům,“ dodává George Zhao. „Vážíme si důvěry všech našich prodejců po celém světě a těšíme se na představení ještě mnohem více produktů v roce 2022. A než se rozloučíme s tímto rokem, je mi velkým potěšením s vámi dnes sdílet uvedení posledního produktu tohoto roku. Je jím nový přírůstek populární série X, HONOR X30, který bude uveden tento měsíc v Číně.

Obrázek: HONOR oslavil 1. rok samostatné značky: Znovu roste a plánuje levný model X30

HONOR zatím nepotvrdil dostupnost modelu X30 na českém trhu. Všimněte si trojice fotoaparátů na zadní straně s rozlišením 48 + 2 + 2 Mpx. Foto: Se souhlasem společnosti HONOR

HONOR X30 potěší rychlým 120Hz IPS displejem s vysokým rozlišením a 6,81“ obrazovkou. Na trh přijde s 4800mAh baterii pro celodenní výdrž a 66W nabíjením, které je běžně doménou dražších zařízení. Smartphone váží 189 g a na tloušťku má jen 8,05 mm. O dostatek výkonu se stará Qualcomm Snapdragon 695 5G a 6/8 GB RAM podle varianty.

K dispozici bude na čínském trhu ještě letos na Vánoce. Dostupný bude ve stříbrné, zlaté, modré a tradiční černé barvě. Ve verzi 6 + 128 GB by se cena měla vejít do 5 500 Kč, za 8 + 256 GB už zákazník zaplatí kolem 8 000 Kč.

Zdroj: Tisková konference HONOR

Obrázek: AI Gemini je schopnější než lidé i ChatGPT. Co dokáže nová umělá inteligence od Google?
AI Gemini je schopnější než lidé i ChatGPT. Co dokáže nová umělá inteligence od Google?
Obrázek: Jak vznikají chytré telefony? Návštěva továrny značky vivo aneb od součástek ke smartphonu ve vaší kapse
Jak vznikají chytré telefony? Návštěva továrny značky vivo aneb od součástek ke smartphonu ve vaší kapse
Obrázek: Rozhovor o chytrých televizorech: Na 8K ještě nenastal ten správný čas, věří Danny Tack z TP Vision
Rozhovor o chytrých televizorech: Na 8K ještě nenastal ten správný čas, věří Danny Tack z TP Vision
Obrázek: Tesla Cybertruck utáhne motor vesmírné rakety a naložená ve sprintu porazila i Porsche 911
Tesla Cybertruck utáhne motor vesmírné rakety a naložená ve sprintu porazila i Porsche 911
Obrázek: Hledáte nejlepší chytré hodinky pro muže? Vybrali jsme za vás
Hledáte nejlepší chytré hodinky pro muže? Vybrali jsme za vás
Obrázek: Píše vám Alza.cz? Podvodníci zneužívají Vánoc a luxují konta přes falešné stránky e-shopu
Píše vám Alza.cz? Podvodníci zneužívají Vánoc a luxují konta přes falešné stránky e-shopu
Obrázek: Co je to PPC reklama a kde všude se může zobrazit?
Co je to PPC reklama a kde všude se může zobrazit?
Obrázek: Nabíjení elektromobilu na cestách: Jak využít hotelové nabíječky?
Nabíjení elektromobilu na cestách: Jak využít hotelové nabíječky?