HONOR oslavil 1. rok samostatné značky: Znovu roste a plánuje levný model X30

Rok po oddělení od společnosti Huawei se HONOR opět vrátil do bojů o mobilní trůn. Výrobce v rámci oslav 1. výročí samostatné značky představil nový model X30, který nabídne rychlé nabíjení, 120Hz displej a dobrou výbavu vzhledem k nízké ceně.

Cílem společnosti HONOR bylo stát se globální technologickou značkou nabízející ekosystém propojených zařízení a služeb. V nabídce tak najdeme třeba hodinky, Android smartphony, tablety, routery či dokonce notebooky s Windows.

Smartphony, notebooky i spolupráce s Microsoftem či AMD

Díky podpoře fanoušků a partnerů za celý poslední rok, dokázal HONOR překonat všechny překážky a ve velmi krátkém čase pokrýt velmi široký rámec prémiové i cenově dostupné technologie, kterou zpřístupnil všem uživatelům po celém světě,“ uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co. Ltd. „Jsem opravdu pyšný na pokroky, které jsme představili, stejně jako odhodlání a zápal mých kolegů. Mám velkou radost ze spolupráce s globálními partnery, předními špičkami v odvětví. Bylo opravdu úžasné sledovat, jak vytváříme společnou budoucnost.

Obrázek: HONOR oslavil 1. rok samostatné značky: Znovu roste a plánuje levný model X30

HONOR nezahálí, navázal spolupráci třeba s Microsoftem, Intelem či společností AMD. Můžeme se tak těšit nejen na telefony a nositelnou elektroniku, ale i další notebooky. Foto: Se souhlasem společnosti HONOR

Značka za poslední rok navázala strategická partnerství s více jak 30 globálními špičkovými partnery jako AMD, Intel, MediaTek, Microsoft and Qualcomm. Na konci srpna uvedla notebook MagicBook 16 a v říjnu přivedla na trh řadu smartphonů HONOR 50.

HONOR se oddělil od Huawei a vyhlíží Google služby, v roce 2020 prodal 2 miliardy zařízení. S Českem to značka myslí vážně, otevřel tu novou centrálu a uvedl modely s Google službami.

HONOR X30 zaujme výbavou i cenou

Díky online i offline kanálům, jsme byli schopní expandovat naši nabídku k ještě více zákazníkům,“ dodává George Zhao. „Vážíme si důvěry všech našich prodejců po celém světě a těšíme se na představení ještě mnohem více produktů v roce 2022. A než se rozloučíme s tímto rokem, je mi velkým potěšením s vámi dnes sdílet uvedení posledního produktu tohoto roku. Je jím nový přírůstek populární série X, HONOR X30, který bude uveden tento měsíc v Číně.

Obrázek: HONOR oslavil 1. rok samostatné značky: Znovu roste a plánuje levný model X30

HONOR zatím nepotvrdil dostupnost modelu X30 na českém trhu. Všimněte si trojice fotoaparátů na zadní straně s rozlišením 48 + 2 + 2 Mpx. Foto: Se souhlasem společnosti HONOR

HONOR X30 potěší rychlým 120Hz IPS displejem s vysokým rozlišením a 6,81“ obrazovkou. Na trh přijde s 4800mAh baterii pro celodenní výdrž a 66W nabíjením, které je běžně doménou dražších zařízení. Smartphone váží 189 g a na tloušťku má jen 8,05 mm. O dostatek výkonu se stará Qualcomm Snapdragon 695 5G a 6/8 GB RAM podle varianty.

K dispozici bude na čínském trhu ještě letos na Vánoce. Dostupný bude ve stříbrné, zlaté, modré a tradiční černé barvě. Ve verzi 6 + 128 GB by se cena měla vejít do 5 500 Kč, za 8 + 256 GB už zákazník zaplatí kolem 8 000 Kč.

Zdroj: Tisková konference HONOR

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Počítač poháněný fotosyntézou?
Počítač poháněný fotosyntézou?
Obrázek: Kurýři přijdou o práci: Uber Eats testuje autonomní roboty a auta bez řidičů
Kurýři přijdou o práci: Uber Eats testuje autonomní roboty a auta bez řidičů
Obrázek: Konec Lightningu? Apple údajně plánuje USB-C iPhony
Konec Lightningu? Apple údajně plánuje USB-C iPhony
Obrázek: Immersive View na Google Maps: Krásnější a přesnější města
Immersive View na Google Maps: Krásnější a přesnější města
Obrázek: Dost bylo vibrací a stresujících vyzvánění. Google zkouší stíny, pohyb i vítr
Dost bylo vibrací a stresujících vyzvánění. Google zkouší stíny, pohyb i vítr
Obrázek: Nový podvod útočí na české telefony s Androidem! Vydává se za zmeškanou hlasovou zprávu
Nový podvod útočí na české telefony s Androidem! Vydává se za zmeškanou hlasovou zprávu
Obrázek: 5 chyb, kterým se vyvarovat při nákupu chytrého telefonu
5 chyb, kterým se vyvarovat při nákupu chytrého telefonu
Obrázek: Prohlížeč v prohlížeči: Na promyšlený internetový útok naletí i zkušení IT experti
Prohlížeč v prohlížeči: Na promyšlený internetový útok naletí i zkušení IT experti