HONOR prodlužuje mega slevy až do Vánoc, soutěžit můžete o auto

Díky HONORu si můžete užít Vánoce ještě o něco více. Využijte prodloužení mega slev na prémiové telefony i chytré hodinky a udělejte radost někomu ze svých blízkých, nebo třeba sobě. Navíc si můžete zasoutěžit o auto na týden, luxusní foto mobil HONOR 70 nebo šperky Preciosa.

Honor děkuje v nové vánoční kampani svým fanouškům

Vánoce krom plno radostí a času stráveného s vašimi blízkými znamenají často také mnoho stresu. Někdy se nepovede jen něco, někdy nevyjde podle plánů vůbec nic, můžete se ale spolehnout, že to u vás nebude vypadat tak, jak to vídáte v televizních reklamách. To se snaží HONOR zlomit svým novým vánočním spotem, kde ukazuje o něco reálnější obrázek a děkuje tak všem svým fanouškům.

„Ty nejlepší Vánoce jsou ty vaše, ať je trávíte jakkoli a s kýmkoli,“ zdůrazňuje HONOR ve své reklamě z Madridu a připomíná tak, že ty nejlepší Vánoce jsou takové, jaké si představujete vy. Chtěli jsme ukázat, že skutečné Vánoce nejsou dokonalé, ale jsou opravdové, jsou o každém z nás,“ doplňuje kreativní agentura M & C Saatchi, která za novou vánoční reklamou pro HONOR stojí. Zajímavostí je, že některé záběry byly pořízené i na HONOR Magic4 Pro, který se pyšní certifikátem pro natáčení ve filmové kvalitě IMAX Enhanced.

Využijte prodloužení slev a pořiďte dárky se slevou až 3 000 Kč

HONOR zařadil do slevové akce všechny modely poslední sezóny a vy tak máte opravdu z čeho vybírat. Nový mobilní telefon je navíc nejčastějším vánočním dárkem v českých domácnostech.

Obrázek: HONOR prodlužuje mega slevy až do Vánoc, soutěžit můžete o auto

Potěšit své blízké můžete například prémiovým telefonem HONOR Magic4 Pro, který ocení především nadšenci do videa a fotografování. Tento model totiž nabízí filmovou kvalitu videí, snímkovací frekvenci 4K 60 fsp, HDR kvalitu snímků a až 100x zoom. Dokonalé fotky i videa vám zajistí perfektní synchronizace všech fotoaparátů. Na Alza.cz ho navíc nyní seženete jen za 24 990 Kč.

HONOR 70 pro nadšence do sociálních sítí

HONOR 70, stejně jako předchozí generace, umí natáčet na přední i zadní kameru zároveň, což je ideální funkce pro streamování videí. Vyhrát si můžete i s funkcí „obraz v obraze“, kdy do pořízené fotografie i videa můžete přidat další, libovolný obrázek. Fotografie budou navíc vysoce kvalitní díky 2 hlavním fotoaparátům s 54 MPx a 50 MPx ultra širokoúhlým a makro zároveň. Nechybí ani špičkový světelný senzor SONY IMX800 pro fotky ve vysoké kvalitě i při horším osvětlení, se kterým se potýkáme prakticky celou zimu. HONOR 70 pořídíte ve slevě jen za 11 990 Kč v paměťové verzi 8 GB RAM + 128 GB ROM nebo jen za 12 990 Kč ve vyšší paměťové verzi 8 GB RAM + 256 GB ROM.

Obrázek: HONOR prodlužuje mega slevy až do Vánoc, soutěžit můžete o auto

Pokud oceníte spíše praktičnost než velké množství vychytávek, můžete si vybrat mobilní telefony z řady HONOR X Series. Za 5 190 Kč pořídit HONOR X8, o téměř pětinu levněji seženete HONOR X7 (4 290 Kč), a ještě levněji, za 3 790 Kč, si můžete udělat radost telefonem HONOR X6.

Pokud uvažujete o pořízení chytrých hodinek, i na ty je ideální čas. Elegantní smart hodinky HONOR Watch GS3 koupíte za cenu 4 490 Kč.

Slevy můžete u vybraných českých prodejců využít až do 25.12.2022.

Zapojte se do vánoční soutěže

HONOR vám může dopřát skutečného Ježíška a přinést vám váš vysněný dárek. Pokud se zapojíte do vánoční soutěže sdílením svého vánočního přání, máte šanci vyhrát luxusní balíček včetně foto mobilu HONOR 70, šperků Preciosa nebo auta na týden podle vlastního výběru od společnosti HoppyGo.

Soutěž startuje právě dnes na Instagramu @honorczsk, zúčastnit se může kdokoli z České republiky nebo Slovenska až do neděle 18.12.2021.

Obrázek: HONOR prodlužuje mega slevy až do Vánoc, soutěžit můžete o auto

„HONOR novým vánočním spotem startuje dlouhodobou kampaň HONOR to be with you, na kterou bude postupně navazovat i dalšími sezónními spoty“, doplnilo marketingové oddělení HONOR pro Českou republiku a Slovensko. „Už teď můžete zhlédnout na YouTube krátkou upoutávku oficiálního spotu kampaně, který poběží od 7. prosince 2022 až do Vánoc.“

Komerční sdělení

Obrázek: Opisování čísel z platebních karet skončí do roku 2030: Mastercard věří v tokenizaci
Opisování čísel z platebních karet skončí do roku 2030: Mastercard věří v tokenizaci
Obrázek: Zvykejte si. Nové AI tlačítko brzy najdete na každé klávesnici. ASUS představil novou generaci PC s Copilot+
Zvykejte si. Nové AI tlačítko brzy najdete na každé klávesnici. ASUS představil novou generaci PC s Copilot+
Obrázek: Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Obrázek: Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Obrázek: Konec pirátů v Česku, nebo začátek cenzury? Soud nečekaně zablokoval alternativy Ulož.to
Konec pirátů v Česku, nebo začátek cenzury? Soud nečekaně zablokoval alternativy Ulož.to
Obrázek: Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Obrázek: Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Obrázek: Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte