HPE vylepšilo platformu GreenLake: Přináší jednoduchost a nové cloudové služby

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) zdokonalila svou platformu HPE GreenLake. Vlajková loď společnosti, která umožňuje firmám modernizovat všechny jejich aplikace a data – od edge až po cloud – je nyní ještě lepší. Přední hybridní cloudová platforma získala jednotné provozní prostředí, nové cloudové služby a došlo i na rozšíření on-line prodeje HPE GreenLake u několika předních distributorů.

Platforma HPE GreenLake kombinuje několik cloudových výpočetních služeb v rámci jedné architektury, a to včetně cloud computingu. Pracuje jak v on-premise, tak na okraji sítě, v kolokaci a ve veřejném cloudu, a i nadále uspokojuje silnou celosvětovou poptávku firem po tomto druhu řešení. V prvním čtvrtletí 2022 HPE meziročně navýšilo počet objednávek poskytovaných služeb o 136 %, přičemž celková hodnota smluv na HPE GreenLake přesáhla 6,5 ​​miliardy USD.

Společnost HPE nadále pokračuje v investicích a inovacích do HPE GreenLake tak, aby organizacím poskytla jednu snadno použitelnou platformu vedoucí k transformaci a modernizaci jejich IT. Aktualizace platformy přináší:

  • Konvergenci Aruba Central (nativní cloudové řešení správy sítě založené na umělé inteligenci), s platformou HPE GreenLake. Díky tomu může více než 120 000 zákazníků Aruba Networks platformu HPE GreenLake využívat ke správě svých aktiv a objednat ji on-line.
  • Nové provozní prostředí poskytuje zjednodušený přístup ke všem cloudovým službám portfolia společnosti HPE. Využívá systému jednotného přihlášení a nabízí jednotné zabezpečení, dodržování předpisů, pružnost a ochranu dat.
Obrázek: HPE vylepšilo platformu GreenLake: Přináší jednoduchost a nové cloudové služby

Serverový rack od HPE. Foto: Se souhlasem HPE

Platforma HPE GreenLake aktuálně poskytuje základ pro více než 50 cloudových služeb, včetně ML Ops, plateb, jednotné analytiky či systému SAP HANA. Navíc plní nezbytné úlohy ve zdravotnictví a umožňuje provozovat širokou škálu partnerských cloudových služeb.

HPE GreenLake pro Aruba Networks

Jako přední odborník a poskytovatel rozsáhlých síťových řešení pro připojení edge zařízení v rámci NaaS (síť jako služba) buduje společnost HPE vlastní model prodeje. Osm nových služeb v rámci HPE GreenLake pro Aruba Networks zjednodušuje proces pořizování a zavádění NaaS a organizacím umožňuje sladit výdaje na síť s potřebami na využití a zároveň zajistit, že síť bude vždy připravena plnit požadované firemní cíle.

Vylepšené funkce jsou nově optimalizovány pro distribuční partnery, kteří se snaží přejít na model prodeje formou služeb a zároveň svým zákazníkům pomáhají dosáhnout maximální návratnosti investic v případě síťové infrastruktury. Inovované služby pokrývají celé spektrum případů použití v organizacích – jak bezdrátové, tak drátové či softwarově definovaných poboček – poskytují bezprecedentní úroveň rychlosti a flexibility, čímž akcelerují dobu potřebnou k dosažení výnosů.

Rozšíření partnerského ekosystému

HPE GreenLake přitahuje široký ekosystém partnerů, kteří chtějí na této platformě dodávat své aplikace a služby třetím stranám. HPE nadále investuje do společného vývoje s klíčovými distribučními partnery. V rámci již dříve ohlášené spolupráce se společnostmi ALSO Group, Arrow Electronics, Ingram Micro a TD Synnex se platforma HPE GreenLake stala dostupnou pro více jak 100 000 partnerů, kteří ji mohou implementovat do prostředí svých zákazníků. Nová aktualizace vylepšuje katalog předdefinovaných cloudových služeb a vylepšuje automatizaci při objednávání a fakturaci.

Obrázek: HPE vylepšilo platformu GreenLake: Přináší jednoduchost a nové cloudové služby

Foto: Se souhlasem HPE

V neposlední řadě společnost HPE uzavřela globální dohodu s investiční společností Digital Realty. Ta se zaměřuje na poskytování cloudových a datových center a také kolokačních a propojovacích řešení, která buduje po celém světě. Díky tomu Digital Realty umožňuje zákazníkům provozovat jakoukoli službu HPE GreenLake s kolokací ve více než 285 datových centrech na šesti kontinentech. Poskytuje tak bohatý ekosystém nabídek a prvotřídní obchodní a cloudová partnerství.

Zákazníci mohou těžit z bezproblémového procesu s jednou smlouvou a fakturou, a také integrované správy služeb, která urychluje dosažení hodnoty, cílů udržitelnosti a inovací. Nová verze platformy HPE GreenLake bude k dispozici v dubnu 2022.

Zdroj: HPE

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
93%
Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
Obrázek: Obří vesmírná loď Starship má za sebou další klíčový test před letem do vesmíru
Obří vesmírná loď Starship má za sebou další klíčový test před letem do vesmíru
Obrázek: Kde získat vzácné prvky na výrobu elektroniky? Z bláta
Kde získat vzácné prvky na výrobu elektroniky? Z bláta
Obrázek: 5G byl jen začátek. 6G přinese masovou robotizaci a vozidla bez řidičů všude kolem nás
5G byl jen začátek. 6G přinese masovou robotizaci a vozidla bez řidičů všude kolem nás
Obrázek: Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
93%
Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
Znečištěný vzduch
Čistíte si doma vzduch? Co znamená PM 2.5 a jaký mohou mít nečistoty vliv na vaše zdraví?
Obrázek: Blíží se kometa, kterou můžete vidět pouze jednou za 50 000 let. Jak ji sledovat?
Blíží se kometa, kterou můžete vidět pouze jednou za 50 000 let. Jak ji sledovat?
Obrázek: Konec složitostem. Novinka ve WhatsAppu ušetří hodiny se zálohováním
Konec složitostem. Novinka ve WhatsAppu ušetří hodiny se zálohováním