Jak mohu rychle vyhledat autodíly ze svého chytrého telefonu?

Postupem času stále více mechaniků a prodejců náhradních dílů sahá při hledání náhradních dílů po svých telefonech a tabletech. Proto společnost Autodoc vytvořila aplikaci aplikace pro Android. Tento software, který je nyní ve své druhé verzi, umožňuje snadno přeměnit váš stávající katalog dílů na mobilní aplikaci nebo webovou stránku, která usnadní vyhledávání dílů zákazníkům, zaměstnancům i vašim prodejcům v terénu.

Pokud se vůz porouchá, potřebujete rychle náhradní díl. Objednat autodíly a spotřební materiál online je v dnešní době hračka. Vždy však chcete mít jistotu, že se vám do rukou dostane něco pořádného. Společnost AUTODOC je známá jako online dodavatel náhradních dílů a příslušenství. Objednání autodílů je nyní naprostou hračkou díky aplikaci AUTODOC, kterou si můžete stáhnout z App Store a Google Play.

Dobře navržená mobilní aplikace je vytvořena s ohledem na dotykové obrazovky a omezený přístup k internetu. To znamená velký text, který je snadno čitelný, velká tlačítka, která se snadno mačkají, a zjednodušené prvky designu, které se rychle načítají. Dlouhé formuláře jsou rozděleny na samostatné stránky, aby uživatel viděl vše, co potřebuje, na jediné obrazovce, místo aby musel rolovat a zvětšovat více oblastí. Když to všechno dáte dohromady, dobrý mobilní web umožní uživatelům procházet a najít to, co potřebují, mnohem rychleji než na běžném webu.

Obrázek: Jak mohu rychle vyhledat autodíly ze svého chytrého telefonu?

V mobilní aplikaci AUTODOC najdete všechny potřebné díly a příslušenství pro opravu automobilů. Foto: Freepik

Mobilní aplikace AUTODOC má pohodlné rozhraní pro každého uživatele a poskytuje přístup k intuitivnímu ilustrovanému katalogu výrobků. Nabídka zahrnuje více než 2,5 milionu položek od 45 značek za atraktivní ceny. Vyhledávání dílů je díky přehledné funkci vyhledávání stejně snadné jako na webových stránkách AUTODOC. Jako uživatel můžete použít různé možnosti vyhledávání, například můžete najít díly podle značky vozu, modelu, značky dílu a kódu výrobku. Velmi přesnou metodou je vyhledávání podle čísla podvozku (VIN), které zaručuje, že je díl vhodný pro váš konkrétní model vozu. Aplikace má paměťovou funkci, která vám umožní zařadit díly do „seznamu přání“. Kdykoli si také můžete prohlédnout historii svých objednávek. Společnost AUTODOC pravidelně nabízí slevy a další slevy lze získat pouze při objednání pomocí aplikace.

Komplexní služby

Po prvním nákupu můžete jediným kliknutím zadat objednávku. Aplikace přijímá 15 různých platebních metod. Umožňuje také kontaktovat zákaznický servis přímo telefonicky nebo prostřednictvím chatu. Pokud si nejste jisti, zda je vámi vybraný díl kompatibilní s vaším vozem, poradí vám zákaznický servis společnosti AUTODOC. Služba AUTODOC navíc poskytuje možnost vrácení zboží v případě objednání nesprávného dílu.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Jak vznikají chytré telefony? Návštěva továrny značky vivo aneb od součástek ke smartphonu ve vaší kapse
Jak vznikají chytré telefony? Návštěva továrny značky vivo aneb od součástek ke smartphonu ve vaší kapse
Obrázek: Rozhovor o chytrých televizorech: Na 8K ještě nenastal ten správný čas, věří Danny Tack z TP Vision
Rozhovor o chytrých televizorech: Na 8K ještě nenastal ten správný čas, věří Danny Tack z TP Vision
Obrázek: Tesla Cybertruck utáhne motor vesmírné rakety a naložená ve sprintu porazila i Porsche 911
Tesla Cybertruck utáhne motor vesmírné rakety a naložená ve sprintu porazila i Porsche 911
Obrázek: Saramonic BlinkMe B2: Mikrofon, se kterým vás uslyší i uvidí
Saramonic BlinkMe B2: Mikrofon, se kterým vás uslyší i uvidí
Obrázek: Píše vám Alza.cz? Podvodníci zneužívají Vánoc a luxují konta přes falešné stránky e-shopu
Píše vám Alza.cz? Podvodníci zneužívají Vánoc a luxují konta přes falešné stránky e-shopu
Obrázek: Co je to PPC reklama a kde všude se může zobrazit?
Co je to PPC reklama a kde všude se může zobrazit?
Obrázek: Nabíjení elektromobilu na cestách: Jak využít hotelové nabíječky?
Nabíjení elektromobilu na cestách: Jak využít hotelové nabíječky?
Obrázek: Gravírujeme laserem do dřeva i kovu: Praktický test gravírovačky TWO TREES TS2 10W
Gravírujeme laserem do dřeva i kovu: Praktický test gravírovačky TWO TREES TS2 10W