Kvalitní hovory přes sluchátka? Hravě s Huawei FreeBuds Pro

Telefonování s pomocí sluchátek nikdy nepatřilo k nejlehčím disciplínám. Buď jste špatně slyšeli toho na druhé straně, ještě častěji ale měl příjemce problém s porozuměním vašim slovům. Důvod je nasnadě – vzhledem ke své poloze nezachytí sluchátka tak kvalitně promluvu jako telefon, jehož mikrofon je blízko úst. Ale zdá se, že tento komunikační nešvar už je passé. Nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro totiž umí zprostředkovat prvotřídní hovor pro účastníky na obou stranách.

A to i v situaci, kdy kolem vás bují ruch obchodního centra nebo fouká silný vítr. To vše díky třem vestavěným mikrofonům, s jejichž pomocí jsou bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro schopná snímat dokonale i hlas, kteý zaznívá zdánlivě daleko od nich.

Recenze Huawei FreeBuds Pro: Nenechte se rušit okolním hlukem s novými Bluetooth sluchátky.

Díky trojici mikrofonů se už nestane, že by člověk na druhé straně slyšel ruch kolem vás hlasitěji než vaše slova. FreeBuds Pro si poradí například i ve chvílích, kdy máte vedle sebe zapnutý hlasitý domácí spotřebič. Sluchátka dokáží zadržet zkrátka jakýkoliv nežádoucí zvuk tak, aby jediným slyšitelným prvkem na vaší straně zůstal váš hlas.

Chcete slyšet okolí? Propustí okolní hlasy

Spolehnout se můžete rovněž i na to, že se sluchátky perfektně uslyšíte svého kolegu na druhé straně. Huawei FreeBuds Pro obsahují funkci aktivního potlačování hluku (ANC), se kterou už si nemusíte dělat starosti, zda v hlasitém prostředí uslyšíte. Sluchátka navíc umí filtrovat hluk na několika úrovních – od úplného odříznutí od okolí, kdy takřka neuslyšíte ani sekačku ve svých rukou, až po úplnou propustnost, kdy dění kolem vás vnímáte stejně hlasitě jako hovor nebo hudbu ze sluchátek.

Obrázek: Kvalitní hovory přes sluchátka? Hravě s Huawei FreeBuds Pro

Umožňuje to zmíněná trojice mikrofonů v každém sluchátku, tudíž už se nemusíte obávat, že byste při poslechu o něco přišli. Řada uživatelů ocení i z bezpečnostního důvodu možnost kvalitního poslechu a zároveň zachování přehledu o tom, co se kolem nich děje. Přijde to vhod třeba při řízení nebo běhání, kdy se můžete vyhnout případné kolizi vinou poslechu muziky.

FreeBuds Pro dokážou zároveň rozpoznat lidský hlas a i při úplné izolaci ho propustit. To se skvěle hodí například během cestování MHD, při vyvolávání na letištích (čehož si snad již brzy začneme zase užívat) či v situacích, kdy na vás někdo nečekaně promluví.

Ovládání klepnutím i gesty

Nejen během sportu, ale i třeba při nenadálých pracovních situacích potřebujete sluchátka rychle ztlumit nebo upravit jejich funkce. A když se spěchá, přehmaty se páchají skoro samy. Ale nemusí to tak být vždy – intuitivní a zároveň spolehlivé ovládání usnadní kontrolu sluchátek i pro ty nejuspěchanější uživatele. Se sluchátky FreeBuds Pro se nechtěné úkony stanou minulostí, každý krok lze provést jednoduchým poklepáním či potažením.

 

Sluchátka mohou být připojena na dvě zařízení naráz, takže přes ně můžete například poslouchat televizi a videa z mobilu zároveň. A to na slušnou dobu, FreeBuds Pro vydrží přehrávat čtyři a půl hodiny v kuse, přičemž pouzdro s baterií a bezdrátovým dobíjením dokáže tento čas navýšit až na 20 hodin poslechu (nebo 16 hodin telefonování). Nabíjení je bleskové, jen sedm minut postačí na další hodinu přehrávání.

FreeBuds Pro jsou v prodeji ve třech barevných provedeních – bílé, černé a stříbrné. K dostání jsou za cenu 4 999 Kč u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.

Obrázek: Už žádné sankce: OPPO a Ericsson uzavřely globální dohodu o spolupráci v oblasti 5G technologií
Už žádné sankce: OPPO a Ericsson uzavřely globální dohodu o spolupráci v oblasti 5G technologií
Obrázek: Sony A1: Fotoaparát, který vyfotil kulku u hlavy Donalda Trumpa
Sony A1: Fotoaparát, který vyfotil kulku u hlavy Donalda Trumpa
Obrázek: Z dronů do elektrokol: DJI představila špičkový pohon pro elektrokola
Z dronů do elektrokol: DJI představila špičkový pohon pro elektrokola
Obrázek: Předplatné nebude, tvrdí Samsung. Prsten Galaxy Ring může konkurenci zatopit
Předplatné nebude, tvrdí Samsung. Prsten Galaxy Ring může konkurenci zatopit
Obrázek: Mýtus o dedikovaných IP adresách v e-mail marketingu: Opravdu zlepšují doručitelnost?
Mýtus o dedikovaných IP adresách v e-mail marketingu: Opravdu zlepšují doručitelnost?
Obrázek: Přijdou silné bouřky, nebo slabé přeháňky? Přesná aplikace vám to pomůže zjistit
Přijdou silné bouřky, nebo slabé přeháňky? Přesná aplikace vám to pomůže zjistit
Obrázek: Znásobte své finance s AI, nabádají podvodníci Čechy na Facebooku. Jak je nahlásit a ochránit ostatní?
Znásobte své finance s AI, nabádají podvodníci Čechy na Facebooku. Jak je nahlásit a ochránit ostatní?
Obrázek: Česko zasáhnou velmi silné bouřky: Jak ochránit elektroniku a spotřebiče před zničením bleskem?
Česko zasáhnou velmi silné bouřky: Jak ochránit elektroniku a spotřebiče před zničením bleskem?