Streamování kvalitně a levně: Za výbavu nemusíte utratit všechny úspory

Streameři, vloggeři, YouTubeři a další nyní zažívají zlatou éru své profese; začátky ale bývají obtížné a ne zrovna levné – a ne každý tvůrce má desítky tisíc k dispozici na rozjezd svého podnikání.

Pro takové nabízí odpověď Canon a ukazuje, že ani kvalitní streamovací vybavení nemusí streamera zruinovat. Sada CANON EOS R50 CREATOR KIT padne do ruky dlouholetým profesionálům i nováčkům v oboru.

Hodně zábavy za málo peněz

Sada nabídne za pouhých 24 490 Kč vše, co digitální tvůrce potřebuje. Bezzrcadlovka EOS R50 nabídne bezkonkurenční kvalitu obrazu pro videa i fotografie na úrovni, na jakou nemohou dosáhnout ani vlajkové lodě mobilních gigantů. Rozlišení 24,2 Mpx a videa ve 4K kvalitě vystačí i pro nejnáročnějšího vloggera, zatímco ostřicí systém Dual Pixel CMOS AF II zaručí dokonalé zaměření na klíčový objekt celé scény.

Obrázek: Streamování kvalitně a levně: Za výbavu nemusíte utratit všechny úspory

Sada dává možnost levně streamovat a tvořit obsah prakticky každému. Foto: Se souhlasem Canon

O zpracování obrazu se stará procesor DIGIC X, který dokáže pořizovat velmi kvalitní a jasné snímky i za slabého osvětlení. Dokáže také snížit šum, a záznam proto bude perfektní pro sdílení i bez pokročilé, časově náročné editace.

Dvě závěrky, jedna elektronická závěrka s první lamelou se snímkovací frekvencí až 12 snímků/s a druhá tichá závěrka s frekvencí až 15 snímků/s zařídí, že tvůrce bude připraven na jakoukoliv situaci. Multifunkční patice blesku a velké množství vysoce kvalitního příslušenství navíc potěší srdce všech streamerů.

Obrázek: Streamování kvalitně a levně: Za výbavu nemusíte utratit všechny úspory

Sada je vhodná do terénu i na pevnou montáž při záznamu vlogu. Foto: Se souhlasem Canon

Díky pokročilému asistentovi A+ si navíc EOS R50 poradí s vyfocením či natočením těch nejlepších snímků téměř sám, takže je plně vhodný i pro méně zkušené tvůrce, kteří se na něm hravě naučí fotit a točit i v těch nejnáročnějších podmínkách. Asistent sám sníží přeexponovanost a pomůže vytvářet složité makrofotografie i dynamické scény.

Výbava opravdu pro každého

V balení kromě samotné bezzrcadlovky naleznete kvalitní objektiv Canon RF-S 18-45 mm f/4,5-6,3 IS STM. Objektiv je vybaven optickou stabilizací se ziskem až 6,5 EV a tichým, rychlým a zcela přesným ostřením STM, které je mimo jiné perfektní pro točení videa.

Streameři, vloggeři ani YouTubeři by se samozřejmě neobešli bez kvalitního mikrofonu. Ani na ten Canon nezapomněl a nabízí profesionální DM-E100, stereofonní mikrofon specificky určený pro videonahrávky disponující vysokou kvalitou zvuku.

Obrázek: Streamování kvalitně a levně: Za výbavu nemusíte utratit všechny úspory

Sadu lze využít i pro streamování při hraní her na Twitchi. Foto: Se souhlasem Canon

Zachycuje zvuk z jednoho směru v úhlu 120 stupňů s citlivostí -40 dB. Napájí se přímo z fotoaparátů, takže odpadá obtěžující starost s nošením externích kabelů. Disponuje také integrovanou ochranou proti větru, takže se tvůrci nemusí být ani natáčení v obtížnějších přírodních podmínkách. Zároveň je mikrofon relativně malý a skladný, nezabere tudíž příliš mnoho místa a umožní se plně soustředit na práci.

Poslední nezbytností každého tvůrce, kterou Canon neopomněl do výhodné sady zahrnout, je ministativ HG-100TBR. Tato zcela jedinečná kombinace stativu, gripu a dálkového ovládání s dosahem 5 m uspokojí i profesionály, přičemž unese dokonce až 1 kg. Zaručuje neomezené otáčení a náklon a pro ovládání na dálku využívá standard Bluetooth BR-E13.

Sleva od Lady Hoonigan

Tuto vyšperkovanou sadu nyní mohou zájemci získat s dodatečnou slevou 15 % na e-shopu Fotoškoda. Akce probíhá od 21. srpna až do 10. září. Lady Hoonigan, populární motoristická blondýna, profesionální drifterka a kaskadérka, která sadu při své tvorbě sama využívá.

Využijte slevový kód LADYH15 a zakupte si sadu CANON EOS R50 CREATOR KIT na míru šitou pro tvůrce video obsahu. Streamování a vlogging nikdy nebyli dostupnější.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Jak vznikají chytré telefony? Návštěva továrny značky vivo aneb od součástek ke smartphonu ve vaší kapse
Jak vznikají chytré telefony? Návštěva továrny značky vivo aneb od součástek ke smartphonu ve vaší kapse
Obrázek: Rozhovor o chytrých televizorech: Na 8K ještě nenastal ten správný čas, věří Danny Tack z TP Vision
Rozhovor o chytrých televizorech: Na 8K ještě nenastal ten správný čas, věří Danny Tack z TP Vision
Obrázek: Tesla Cybertruck utáhne motor vesmírné rakety a naložená ve sprintu porazila i Porsche 911
Tesla Cybertruck utáhne motor vesmírné rakety a naložená ve sprintu porazila i Porsche 911
Obrázek: Saramonic BlinkMe B2: Mikrofon, se kterým vás uslyší i uvidí
Saramonic BlinkMe B2: Mikrofon, se kterým vás uslyší i uvidí
Obrázek: Píše vám Alza.cz? Podvodníci zneužívají Vánoc a luxují konta přes falešné stránky e-shopu
Píše vám Alza.cz? Podvodníci zneužívají Vánoc a luxují konta přes falešné stránky e-shopu
Obrázek: Co je to PPC reklama a kde všude se může zobrazit?
Co je to PPC reklama a kde všude se může zobrazit?
Obrázek: Nabíjení elektromobilu na cestách: Jak využít hotelové nabíječky?
Nabíjení elektromobilu na cestách: Jak využít hotelové nabíječky?
Obrázek: Gravírujeme laserem do dřeva i kovu: Praktický test gravírovačky TWO TREES TS2 10W
Gravírujeme laserem do dřeva i kovu: Praktický test gravírovačky TWO TREES TS2 10W