Streamování kvalitně a levně: Za výbavu nemusíte utratit všechny úspory

Streameři, vloggeři, YouTubeři a další nyní zažívají zlatou éru své profese; začátky ale bývají obtížné a ne zrovna levné – a ne každý tvůrce má desítky tisíc k dispozici na rozjezd svého podnikání.

Pro takové nabízí odpověď Canon a ukazuje, že ani kvalitní streamovací vybavení nemusí streamera zruinovat. Sada CANON EOS R50 CREATOR KIT padne do ruky dlouholetým profesionálům i nováčkům v oboru.

Hodně zábavy za málo peněz

Sada nabídne za pouhých 24 490 Kč vše, co digitální tvůrce potřebuje. Bezzrcadlovka EOS R50 nabídne bezkonkurenční kvalitu obrazu pro videa i fotografie na úrovni, na jakou nemohou dosáhnout ani vlajkové lodě mobilních gigantů. Rozlišení 24,2 Mpx a videa ve 4K kvalitě vystačí i pro nejnáročnějšího vloggera, zatímco ostřicí systém Dual Pixel CMOS AF II zaručí dokonalé zaměření na klíčový objekt celé scény.

Obrázek: Streamování kvalitně a levně: Za výbavu nemusíte utratit všechny úspory

Sada dává možnost levně streamovat a tvořit obsah prakticky každému. Foto: Se souhlasem Canon

O zpracování obrazu se stará procesor DIGIC X, který dokáže pořizovat velmi kvalitní a jasné snímky i za slabého osvětlení. Dokáže také snížit šum, a záznam proto bude perfektní pro sdílení i bez pokročilé, časově náročné editace.

Dvě závěrky, jedna elektronická závěrka s první lamelou se snímkovací frekvencí až 12 snímků/s a druhá tichá závěrka s frekvencí až 15 snímků/s zařídí, že tvůrce bude připraven na jakoukoliv situaci. Multifunkční patice blesku a velké množství vysoce kvalitního příslušenství navíc potěší srdce všech streamerů.

Obrázek: Streamování kvalitně a levně: Za výbavu nemusíte utratit všechny úspory

Sada je vhodná do terénu i na pevnou montáž při záznamu vlogu. Foto: Se souhlasem Canon

Díky pokročilému asistentovi A+ si navíc EOS R50 poradí s vyfocením či natočením těch nejlepších snímků téměř sám, takže je plně vhodný i pro méně zkušené tvůrce, kteří se na něm hravě naučí fotit a točit i v těch nejnáročnějších podmínkách. Asistent sám sníží přeexponovanost a pomůže vytvářet složité makrofotografie i dynamické scény.

Výbava opravdu pro každého

V balení kromě samotné bezzrcadlovky naleznete kvalitní objektiv Canon RF-S 18-45 mm f/4,5-6,3 IS STM. Objektiv je vybaven optickou stabilizací se ziskem až 6,5 EV a tichým, rychlým a zcela přesným ostřením STM, které je mimo jiné perfektní pro točení videa.

Streameři, vloggeři ani YouTubeři by se samozřejmě neobešli bez kvalitního mikrofonu. Ani na ten Canon nezapomněl a nabízí profesionální DM-E100, stereofonní mikrofon specificky určený pro videonahrávky disponující vysokou kvalitou zvuku.

Obrázek: Streamování kvalitně a levně: Za výbavu nemusíte utratit všechny úspory

Sadu lze využít i pro streamování při hraní her na Twitchi. Foto: Se souhlasem Canon

Zachycuje zvuk z jednoho směru v úhlu 120 stupňů s citlivostí -40 dB. Napájí se přímo z fotoaparátů, takže odpadá obtěžující starost s nošením externích kabelů. Disponuje také integrovanou ochranou proti větru, takže se tvůrci nemusí být ani natáčení v obtížnějších přírodních podmínkách. Zároveň je mikrofon relativně malý a skladný, nezabere tudíž příliš mnoho místa a umožní se plně soustředit na práci.

Poslední nezbytností každého tvůrce, kterou Canon neopomněl do výhodné sady zahrnout, je ministativ HG-100TBR. Tato zcela jedinečná kombinace stativu, gripu a dálkového ovládání s dosahem 5 m uspokojí i profesionály, přičemž unese dokonce až 1 kg. Zaručuje neomezené otáčení a náklon a pro ovládání na dálku využívá standard Bluetooth BR-E13.

Sleva od Lady Hoonigan

Tuto vyšperkovanou sadu nyní mohou zájemci získat s dodatečnou slevou 15 % na e-shopu Fotoškoda. Akce probíhá od 21. srpna až do 10. září. Lady Hoonigan, populární motoristická blondýna, profesionální drifterka a kaskadérka, která sadu při své tvorbě sama využívá.

Využijte slevový kód LADYH15 a zakupte si sadu CANON EOS R50 CREATOR KIT na míru šitou pro tvůrce video obsahu. Streamování a vlogging nikdy nebyli dostupnější.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Co se starými kryty na mobil? Česká značka FIXED dokáže, co jiní ne a vyrábí z nich nové
Co se starými kryty na mobil? Česká značka FIXED dokáže, co jiní ne a vyrábí z nich nové
Obrázek: AI ve vašem počítači. Co představí Microsoft na akci Microsoft Build 2024?
AI ve vašem počítači. Co představí Microsoft na akci Microsoft Build 2024?
Obrázek: Reklama na nový iPad pobouřila: Apple drtil hudbu i umění, Samsung chytře zareagoval
Reklama na nový iPad pobouřila: Apple drtil hudbu i umění, Samsung chytře zareagoval
Obrázek: Kvalitní alternativa k Apple Watch SE? Huawei Watch Fit 3 jsou levnější, s delší výdrží a větším displejem
Kvalitní alternativa k Apple Watch SE? Huawei Watch Fit 3 jsou levnější, s delší výdrží a větším displejem
Obrázek: Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Obrázek: Allegro Smart! Week poprvé v Česku: Ušetřit můžete tisíce, vybrali jsme pro vás nejzajímavější produkty
Allegro Smart! Week poprvé v Česku: Ušetřit můžete tisíce, vybrali jsme pro vás nejzajímavější produkty
Obrázek: Kde sledovat mistrovství světa v hokeji? Online v prohlížeči, na mobilu i v PC bez internetu
Kde sledovat mistrovství světa v hokeji? Online v prohlížeči, na mobilu i v PC bez internetu
Obrázek: Jak spustit retro hry na počítači s Windows 11?
Jak spustit retro hry na počítači s Windows 11?