Motorizovaná herní postel pro hráče aneb úplný konec pohybu

Herní křesla, židle i gauče dnes nikoho nepřekvapí. Herní postel ale vypadá jako něco, co už hraničí s šílenstvím. Motorizovaná postel dokáže měnit polohy a přichází s edicí příslušenství hráčům na míru. Vedle klasického spánku nabízí polohy ideální pro hraní na počítači.

Elektrická herní postel a psací stůl Bauhutte jsou vyrobeny tak, aby fungovaly jako sada: herní počítač leží na nastavitelném stole se umístí nad postel. Rám lůžka používá motory, které polohují záda a kolena do předvolených poloh. Po skončení hraní se hráči mohou pomocí dálkového ovladače uloženého na boku postele vrátit zpět do polohy pro spaní, aby si mohli odpočinout po náročném herním výkonu. Lze také samostatně zvedat nebo spouštět část pro hlavu a nohy, takže máte k dispozici několik konfigurovatelných poloh pro spaní a sezení.

K dispozici je také spousta různého příslušenství. Na webových stránkách Bauhutte se doporučuje doplnit herní postel o občerstvovací stolek. Dále výrobce nabízí stojan na oblečení, skříň na počítačové komponenty a řadu dalších vychytávek. Bauhutte neprodává jen postele či herní křesla – prodává životní styl. Už v roce 2020 se objevila nemotorizovaná verze herní postele a v roce 2021 došlo i na herní matraci. Nyní se vše spojilo v motorizované herní posteli.

Herní postel jako nový typ nábytku

Ačkoliv se podobná kombinace může zdát jako hloupost, najdou se i scénáře, kde smysl dává. Pro někoho, kdo žije v extrémně malém prostoru, jako je jedna ložnice nebo garsonka, by to mohl být skutečně slušný způsob, jak umístit postel i herní koutek do omezeného prostoru.

Asi nepřekvapí, že výrobek pochází z Japonska. Rám postele sám o sobě vyjde v Japonsku na slušných 11 000 Kč a s matrací kolem 14 000 Kč. Mimo Japonsko se zatím koupit nedá, ale třeba se jednoho dne dočkáme i u nás.

Obrázek: Motorizovaná herní postel pro hráče aneb úplný konec pohybu

Doplňků výrobce prodává celou řadu. Nechybí stoly, stolky, skříně i nejrůznější držáky. Na obrázku se nachází starší typ postele, nový lze spatřit na videu. Foto: Se souhlasem Bauhutte

Zdroj: Bauhutte

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Vyznáte se v USB? Nová označení mají vše zjednodušit
Vyznáte se v USB? Nová označení mají vše zjednodušit
Obrázek: Amazon představil první čtečku Kindle se stylusem a budík mapující spánek
Amazon představil první čtečku Kindle se stylusem a budík mapující spánek
Obrázek: Hledáte výkonný notebook pro kreativní vyžití? Řada Studio je špičkou v oboru
Hledáte výkonný notebook pro kreativní vyžití? Řada Studio je špičkou v oboru
Obrázek: Jak na škody způsobené umělou inteligencí? EU upraví legislativu
Jak na škody způsobené umělou inteligencí? EU upraví legislativu
Obrázek: Co je to spyware a jak se proti němu bránit?
Co je to spyware a jak se proti němu bránit?
Obrázek: BeReal: Jak funguje sociální síť bez přetvářky?
BeReal: Jak funguje sociální síť bez přetvářky?
Obrázek: Přečtěte si příchozí zprávu, aniž by to kdokoliv věděl
Přečtěte si příchozí zprávu, aniž by to kdokoliv věděl
Obrázek: Jak zmizet z internetu beze stopy?
Jak zmizet z internetu beze stopy?