Podzimní TV novinky od Philipsu: Nové OLED a MiniLED televize s vylepšeným systémem Ambilight

Philips představil novou řadé řady svých chytrých televizorů s funkcí Ambilight. OLED i MiniLED lákají na jasný obraz a Ambilight podsvícení. Čím chce Philips zaujmout?

  • Úspěšná modelová řada Philips Ambilight TV The One již tradičně nabízí vynikající poměr cena/výkon
  • Nová řada The Xtra v sobě zahrnuje MiniLED televizor 9008 s procesorem P5 7. generace
  • Dostupné OLED řady 818 lákají na kvalitní displej a sofistikované ambientní osvětlení ve verzi Next Gen
  • Vlajková loď v podobě televizoru OLED+908 disponuje technologií META se světelným výkonem 2100 nitů a také integrovaným 80W zvukovým systémem Bowers &Wilkins typu 3.1
  • Všechny letošní modely řady 8818 a OLED zaručují optimální herní výkon, a to díky podpoře Dolby Vision 4K 120Hz

The One: Prémiový kus za rozumnou cenu

Velmi úspěšná řada The One je i nadále nedílnou součástí portfolia Philips Ambilight TV. Zákazníci si mohou vybrat hned ze dvou nových modelových řad 8818 a 8518 vybavených procesorem P5 7. generace.

Nové i stávající televizory řady The One nabízejí výkon, design a funkce srovnatelné s vyššími prémiovými modely, a to za mimořádně konkurenceschopnou cenu televizorů střední třídy.

Obrázek: Podzimní TV novinky od Philipsu: Nové OLED a MiniLED televize s vylepšeným systémem Ambilight

Modely řady 8818 nabízejí široký výběr úhlopříček 43″, 50″, 55″, 65″,75 „a 85“ a kvalitní 120Hz WCG panel. Foto: Se souhlasem Philips

Modely řady 8518 jsou k dispozici v úhlopříčkách o velikostech 43″, 50″, 55″ a 65″ a s 60Hz WCG panelem a technologiemi DLG a HRS. Díky tomu je možné připojit herní konzole s podporou 4K 120 Hz a zajistit tak plynulý pohyb a ostrost, které téměř dosahují úrovně nativního 120Hz panelu.

Obě řady pak disponují prémiovým evropským designem, třístranným systémem podsvícení Ambilight, novým operačním systémem Google TV a vylepšeným, intuitivnějším uživatelským rozhraním.

Model 8818 s úhlopříčkou 43″ až 65″ má minimalistický, antracitově šedý rámeček, na spodním okraji televizoru s broušeným efektem. Otočný stojan EVO je rovněž v antracitově šedé barvě. Verze 8818 s úhlopříčkou 75″ a 85″ stojí na dvou kovových, antracitově šedých kulatých nohách.

Televizory řady 8518 mají provedení s antracitově šedým rámečkem s broušeným efektem na spodní straně obrazovky a výškově nastavitelnými antracitovými kovovými nohami.

The Xtra: MiniLED dostupnější pro všechny

Zcela nová série The Xtra nabízí MiniLED televizory s vynikajícím poměrem ceny a výkonu a skvělým jasem, který se hodí i pro velmi světlá prostředí. Jedním z nich je televizor PML 9008, který díky procesoru P5 7. generace, špičkovému 120Hz WCG panelu s pokrytím 98 % DCI, světelným výkonem 1000 nitů a výkonným 40W zvukovým systémem typu 2.0 dosahuje výjimečných obrazových i zvukových vlastností.

Obrázek: Podzimní TV novinky od Philipsu: Nové OLED a MiniLED televize s vylepšeným systémem Ambilight

Zážitek ze sledování zajišťuje třístranné osvětlení Ambilight, o příjemný uživatelský zážitek se stará systém Smart TV speciálně vyvinutý společností TP Vision. Řada 9008 se představí ve variantách s úhlopříčkami 55″, 65 a 75″. Foto: Se souhlasem Philips

Podpora technologií Dolby Vision a Dolby Atmos zajišťuje skvělý obraz i zvuk filmů, seriálů i her. Příznivci konzolových her jistě ocení rozhraní HDMI 2.1 s možností připojení e-ARC, podporou VRR pro obsah 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s (4:4:4, 12 bitů), kompatibilitu FreeSync Premium a režimy Auto Game a Auto-Low-Latency. Hráči si tak užijí ultra nízkou latenci a plynulý pohyb i v těch nejakčnějších hrách.

OLED818: Nové modely oblíbené řady OLED TV

Řada OLED818 rozšiřuje portfolio televizorů Philips Ambilight TV o zcela novou velikost obrazovky. Jedná se o první model OLED s úhlopříčkou 42″, který nově doplňuje stávající úhlopříčky 48″, 55″, 65″ a 77″.

Díky novému procesoru P5 AI 7. generace nabídne řada OLED818 jak funkci Ambient Intelligence tak i technologii Super Resolution. Obrazovky s úhlopříčkou 55″ a větší navíc disponují panelem OLED_EX s vysokým výkonem 1000 nitů.

Atraktivitu řady podporuje také vynikající kvalita zvuku díky integrovanému 70W zvukovému systému typu 2.1 (pouze televizory s úhlopříčkou 42″ nabídnou zvukový výkon 50 W). Přesnější digitální crossover precizně řídí distribuci do dvoupásmového levého a pravého reproduktoru a speciálního zadního triple-ring basového reproduktoru, který doplňují čtyři pasivní zářiče.

Obrázek: Podzimní TV novinky od Philipsu: Nové OLED a MiniLED televize s vylepšeným systémem Ambilight

OLED818 nabízí tenký bezrámečkový design obrazovky doplněný o vnější kovový rám, který hladce navazuje na třístranný systém Ambilight. Nová generace sofistikovaného ambientního osvětlení nabízí vyšší výkon a přesnější barvy. Foto: Se souhlasem Philips

Většina televizorů řady OLED818 je vybavena středovým saténově matným chromovaným otočným stojanem EVO. Jedinou výjimkou je 77″ model, který stojí na dvou stabilních nožičkách. I tento model má operační systém Google TV.

OLED+908: Vlajková loď s novým META OLED panelem

Vlajková loď Philips Ambilight TV, model OLED+908, bude od podzimu 2023 k dispozici v úhlopříčkách 55″, 65″ a 77″. OLED+908 láká především na nejnovější panel META OLED, vysoký výkon procesoru P5 AI 7. generace, integrovaný zvukový systém Bowers & Wilkins a třístranný systém ambientního osvětlení Next Gen Ambilight.

Nový panel META OLED disponuje vrstvou mikročoček Micro Lens Array a algoritmem pro zvýšení jasu META. Díky tomu je jeho potenciální maximální světelný výkon až 2100 nitů. To je o 70 % více než u jeho předchůdce. Panel META OLED zároveň nabízí lepší energetickou účinnost a širší pozorovací úhly.

Obrázek: Podzimní TV novinky od Philipsu: Nové OLED a MiniLED televize s vylepšeným systémem Ambilight

Procesor P5 AI 7. generace přináší vylepšenou verzi technologie Ambient Intelligence, která umožňuje v reálném čase upravovat jas, gamu a barevnou odezvu obrazovky, což zaručuje optimální výkon přizpůsobený okolním světelným podmínkám. Foto: Se souhlasem Philips

Minimalistický design televizoru OLED+908 se vyznačuje mimořádně tenkým, tmavým kovovým rámečkem, jenž ladí s tmavou látkovou mřížkou reproduktorů z dílny dánské značky Kvadrat a se stojanem z černého lesklého kovu. OLED+908 navíc debutuje s novým dálkovým ovladačem. Ovladač nabízí dobíjení přes rozhraní USB-C, tlačítko pro rychlé zapnutí a vypnutí ambientního podsvícení a pohybový senzor, který aktivuje podsvícení, kdykoli vezme uživatel ovladač do ruky.

Zdroj: TZ Philips

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Obrázek: Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Obrázek: Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Obrázek: Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Obrázek: Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Obrázek: Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Obrázek: Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Obrázek: Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?
85%
Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?