Xiaomi se připravilo na Vánoce: Na český trh uvádí nový chytrý náramek, sluchátka a venkovní kameru

Trojice novinek uvedených na český trh nabízí tradičně skvělý poměr ceny a výbavy. Širokoúhlá Mi Wireless Outdoor Security Camera na jedno nabití vydrží až 90 dní. Chytrým sluchátkům Redmi Buds 3 stačí 10 minut nabíjení na 90 minut poslechu. Redmi Smart Band Pro je vodotěsný sportovní náramek s výdrží 14 dní.

České zastoupení společnosti Xiaomi dnes oznámilo představení tří chytrých novinek. Bezpečnostní dohledovou kameru Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set vhodnou i pro místa, kam nevedou napájecí kabely.  Vylepšený sportovní náramek s velkým 1,47palcovým AMOLED displejem nese označení Redmi Smart Band Pro a vydrží až 14 dní. Chytrá sluchátka Redmi Buds 3 s krytím IP54 odolají vodě i prachu a díky nabíjecímu pouzdru dokážou hrát až 20 hodin.

Venkovní kamera Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set vydrží na baterii 90 dní

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set je vyrobena pro venkovní prostředí. Odolnost proti prachu a vodě zajišťuje specifikace IP65. Sestava navíc odolává i širokým rozsahům teplot od -20 do 50 stupňů Celsia.

Obrázek: Xiaomi se připravilo na Vánoce: Na český trh uvádí nový chytrý náramek, sluchátka a venkovní kameru

Foto: Se souhlasem společnosti Xiaomi

Produkt je dodáván s baterií o kapacitě 5 700 mAh, která zajišťuje pohotovostní dobu až 90 dní. Aby byl zachycený Full HD obraz skvěle čitelný ve dne i v noci, je kamera vybavena objektivem s clonou f/2,1, podporou technologie WDR a kodeku H265. Záběr pokrývá úhel 130 stupňů. Kamera na vzdálenost sedmi metrů detekuje lidské postavy, neobvyklé pohyby i prudké změny teplot. Notifikace v reálném čase dostává uživatel prostřednictvím aplikace Mi Home. Stejně tak systém majitele upozorní, je-li kamera odpojena od energie. Delší dosah i třeba mimo stávající domácí síť zajišťuje přibalený přijímač, se kterým se kamera spáruje. Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p bude v Česku k dispozici za cenu 2 399 Kč.

Bezdrátová sluchátka Redmi Buds 3 zaujmou cenou

Redmi Buds 3 jsou True Wireless sluchátka s uzavřenou konstrukcí s 12milimetrovým dynamickým měničem. Díky certifikaci IP54 jsou vodotěsná i prachotěsná. O kvalitu zvuku se stará integrovaný čip Qualcomm QCC3040 s podporou přenosu Bluetooth ve verzi 5.2.

Na jedno nabití vydrží Redmi Buds 3 hrát až 5 hodin. Díky dobíjení v ochranném pouzdru pak vydrží celých 20 hodin bez nutnosti umístění na nabíječku. Plně nabitá jsou sluchátka za 1,5 hodiny, pouzdro s integrovanou baterií pak naplno nabijete za 2,5 hodiny.

Obrázek: Xiaomi se připravilo na Vánoce: Na český trh uvádí nový chytrý náramek, sluchátka a venkovní kameru

Foto: Se souhlasem společnosti Xiaomi

Lehká sluchátka, každé o hmotnosti jen 4,5 gramu, stačí do pouzdra vložit na pouhých 10 minut, díky čemuž se dobijí na další 1,5 hodiny poslechu. Kvalitu zvuku při telefonování hlídá dvojice mikrofonů, které redukují nepříjemné pazvuky okolí i echo. Redmi Buds 3 jsou základním modelem, který by díky ceně mohl řadu uživatelů zaujmout. K dispozici budou k dispozici za cenu kolem 1 099 Kč.

Chytrý náramek Redmi Smart Band Pro opět s větším displejem

Chytrý sportovní náramek Redmi Smart Band Pro přichází oproti předchozím modelům s větším 1,47″ AMOLED displejem, na kterém jsou na první pohled dobře čitelné veškeré metriky sledovaných sportovních aktivit. Náramek jich rozlišuje více než 110 včetně zimních sportů nebo tance. U všech monitoruje srdeční tep a dokáže upozornit na případné mezní stavy. Samozřejmostí je údaj o spálených kaloriích a počtu kroků.

Obrázek: Xiaomi se připravilo na Vánoce: Na český trh uvádí nový chytrý náramek, sluchátka a venkovní kameru

Foto: Se souhlasem společnosti Xiaomi

Náramek kontinuálně 24 hodin denně sleduje kromě srdeční činnosti a hladiny stresu také okysličení krve SpO2. V noci pak hodinky hlídají kvalitu spánku.

Díky stále zapnutému (always-on) AMOLED displeji lze potřebné údaje odečíst okamžitě bez nutnosti náramek nějakým speciálním pohybem probouzet. S vylepšeným akumulátorem lze Redmi Smart Band Pro používat aktivně celých 14 dní bez nutnosti neustálého nabíjení. Je s ním také možné ovládat hudební přehrávač v mobilním telefonu nebo náramek využít jako bezdrátovou spoušť pro pořízení hromadných fotografií. Redmi Smart Band Pro bude s konkurencí bojovat za příznivou cenu kolem 1 299 Kč. Podporované jsou jak telefony s operačním systémem Android, tak zařízení Apple s iOS.

Úvodní fotografie: Se souhlasem společnosti Xiaomi

Obrázek: Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Obrázek: Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Obrázek: Virgin Galactic přerušuje cesty do vesmíru. Chce se více zaměřit na výzkum a vývoj
Virgin Galactic přerušuje cesty do vesmíru. Chce se více zaměřit na výzkum a vývoj
Obrázek: Žádný divák neuvidí stejný film podruhé. Film, který se mění s každým přehráním
Žádný divák neuvidí stejný film podruhé. Film, který se mění s každým přehráním
Obrázek: Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Obrázek: Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Obrázek: Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Obrázek: Allegro Smart! Week poprvé v Česku: Ušetřit můžete tisíce, vybrali jsme pro vás nejzajímavější produkty
Allegro Smart! Week poprvé v Česku: Ušetřit můžete tisíce, vybrali jsme pro vás nejzajímavější produkty