Bleskové nabíjení vivo X100 Pro v praxi. Ohromí po drátu i bezdrátově

vivo X100 Pro je jedním z nejlepších smartphonů na trhu. Skvělý fotomobil nás v rámci testování zaujal nejen svým fantastickým fotoaparátem, který stále nenašel konkurenci, ale také svým skvělým výkonem a bleskovým nabíjením. A právě na nabíjení se dnes podíváme. Jak funguje technologie FlashCharge a proč by vás při výběru smartphonu měla zajímat i dlouhá výdrž?

Ve světě, kde naše životy doslova závisí na chytrých telefonech, už nestačí jen výkonný hardware a skvělé funkce. Klíčový je také dostatek energie pro provoz zařízení po celý den. Vlajkový model vivo X100 Pro dorazil s technologií rychlého nabíjení FlashCharge, která se stará o to, aby byl telefon během chvíle připraven na dlouhé hodiny dalšího používání.

Obrázek: Bleskové nabíjení vivo X100 Pro v praxi. Ohromí po drátu i bezdrátově

vivo x100 Pro je povedený vlajkový model se vším všudy. Kvalitní fotoaparát s realistickými výstupy mu mohou nabízet i novinky od HONORu a Xiaomi. Foto: Redakce inSmart.cz

Dvojice baterií pro dlouhou výdrž

Výkon a rychlé nabíjení by nebyly nic platné bez dostatečné kapacity baterie pro celodenní používání. Vivo X100 Pro se může pochlubit nadprůměrnou 5400mAh baterií, která je navíc rozdělená do dvou článků kvůli podpoře 120W nabíjení. Tato masivní baterie v kombinaci s energeticky efektivním 4nm čipsetem Dimensity 9300 zajišťuje, že vivo X100 Pro zvládne až dva dny běžného používání na jedno nabití.

Díky propracované optimalizaci spotřeby pak telefon netrpí zbytečným únikem energie ani ve standby režimu při připojení k 5G síti. Velká kapacita baterie a vysoká efektivita tak zajišťují, že s vivo X100 Pro se nebudete muset omezovat a vyhnete se stresujícímu hledání zásuvky.

FlashCharge: Bleskové nabíjení pro maximální výkon

Co je to skvělý výkon, když vám uprostřed dne dojde baterie? vivo X100 Pro tento problém řeší díky 120W FlashCharge technologii. Jelikož výrobce na rozdíl od některých konkurentů do balení telefonu stále dává i rychlonabíječku s maximálním výkonem, během pouhých 15 minut s ní dosáhnete 70% nabití a plné nabití zabere jen 25 minut. Žádné další čekání, žádné nouzové režimy a stres z vybité baterie. Rychlé nabíjení zajistí, že se neocitnete bez nabité baterie.

Obrázek: Bleskové nabíjení vivo X100 Pro v praxi. Ohromí po drátu i bezdrátově

120W nabíječka (některé statistiky chybně uvádí pouze 100 W) je opravdu blesková. Foto: Redakce inSmart.cz

Kromě bleskového nabíjení po drátu podporuje vivo X100 Pro také 50W bezdrátové nabíjení. Pokud tedy nefandíte drátům, stále nepřijdete o rychlé nabíjení. Podmínkou je v tomto případě pořízení rychlé Qi nabíječky.

Smartphone nahradí i powerbanku

Díky reverznímu bezdrátovému nabíjení můžete telefon použít jako powerbanku pro ostatní zařízení. To se perfektně hodí pro majitele chytrých hodinek nebo bezdrátových sluchátek. Žádné kabely, jednoduše položíte vaše příslušenství na telefon a necháte je nabít.

Součástí balení vivo X100 Pro je USB-C na USB-C kabel, který umožňuje snadné nabíjení jakéhokoliv zařízení s USB-C portem kromě notebooků. Už žádné hledání vhodného kabelu nebo přenosné powerbanky –  vivo X100 Pro je mobilní dobíjecí stanice pro všechna přenosná zařízení.

Obrázek: Bleskové nabíjení vivo X100 Pro v praxi. Ohromí po drátu i bezdrátově

Telefon jako powerbanka? Proč ne, vivo X100 Pro má energie dostatek a nabije se znovu bleskově. Foto: Redakcce inSmart.cz

Aktualizace zlepšují výdrž

vivo nepřestává pracovat na dalším vylepšování výdrže baterie svého vlajkového modelu. Pravidelné aktualizace software zajišťují větší optimalizaci a efektivitu, což prodlužuje dobu mezi nabitími.

S vivo X100 Pro si už nemusíte dělat starosti ohledně životnosti baterie. Díky bleskově rychlému nabíjení po drátu i bezdrátově, možnosti dobíjet ostatní zařízení a neustálým aktualizacím pro lepší výdrž budete vždy připraveni na všechny situace. Žádná obava z vybité baterie, jen výkon a skvělý fotoaparát kdykoliv ho potřebujete.

Zdroj: Redakce inSmart.cz

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Obrázek: Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Obrázek: Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Obrázek: Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Obrázek: Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Obrázek: Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Obrázek: Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Obrázek: Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?
85%
Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?