Design nadevše: Huawei v Barceloně představil novou generaci chytrých hodinek Watch GT 4

Společnost Huawei představila v Barceloně novou strategii pro oblast nositelných zařízení s názvem „Fashion Forward“. Strategie se zaměřuje na propojení technologií, designu a zdravotních funkcí. U příležitosti odhalení strategie byly představeny nové chytré hodinky Huawei Watch GT 4 a luxusní model Huawei Watch Ultimate Gold Edition.

Volba Barcelony pro podzimní představení strategie nebyla náhodná. Před 10 lety zde byl na trh uveden první chytrý náramek Huawei s názvem TalkBand B1. Společnost tak chce navázat na úspěchy, které před lety odstartovala právě v Barceloně.

Obrázek: Design nadevše: Huawei v Barceloně představil novou generaci chytrých hodinek Watch GT 4

Nová generace hodinek přichází mj. s vylepšenými zdravotními funkcemi. Foto: Redakce inSmart.cz

Za uplynulou dekádu se Huawei zaměřil na vývoj těch nejlepších nositelných zařízení využívajících nejmodernější technologie. Díky vlastnímu výzkumu a využití vědeckých poznatků vytvořil inovativní řešení pro monitoring zdraví, sportovní funkce a módní doplňky. To mu postupně vyneslo dnešní pozici globální dvojky na trhu s chytrými hodinkami.

Evoluce nositelných zařízení

Za posledních 10 let se společnost Huawei zaměřila především na poskytování nejlepších nositelných zařízení s využitím nejnovějších technologií. Vlastním výzkumem, vývojem a využíváním vědeckých poznatků značka vytvořila inovativní řešení, která umožňují monitorovat zdraví, sledování sportovních funkcí a neopomněla ani propojení technologií s módou. Kvalitní materiály a špičkový design jsou znakem nositelných zařízení Huawei.

Obrázek: Design nadevše: Huawei v Barceloně představil novou generaci chytrých hodinek Watch GT 4

Designově jsou nové hodinky velmi povedené. Příjemná je nakonec i cena produktů. Foto: Redakce inSmart.cz

Jsem hrdý na to, že i po téměř 10 letech nadále vytváříme nositelná zařízení, která si získávají přízeň spotřebitelů na evropských trzích a uvedením nejnovější řady inteligentních produktů ze série WATCH a FreeBuds jsme připraveni stát se světovou značkou číslo jedna,“ řekl William Tian, prezident Huawei Consumer Business Group Europe

Huawei mění pravidla hry v oblasti designu, zdraví i sportu

V průběhu posledních let udělal Huawei velké pokroky ve vývoji nositelných zařízení, od využití inovativních technologií přes jedinečný design produktů až po prémiové materiály a moderní funkce. Rozmanité portfolio Huawei produktů nabízí množství různých nositelných zařízení pro každého uživatele. Stalo se tak již v roce 2014, kdy výrobce představil svůj první chytrý náramek Huawei TalkBand B1. Od té doby prošla společnost dlouhou cestu a díky nadčasovému designu a inovativním funkcím se jejich chytrá nositelná zařízení stala perfektními pomocníky pro každodenní nošení. Společnost Huawei neustále vyvíjí a zdokonaluje svoje wearables produkty po designové i technologické stránce, aby se uživatelé při nošení těšili špičkovému a pohodlnému zážitku. K výrobě nositelných zařízení jsou používány inovativní a odolné materiály a každé zařízení nabízí nepřeberné množství personalizace.

Obrázek: Design nadevše: Huawei v Barceloně představil novou generaci chytrých hodinek Watch GT 4

Na výběr bude na českém trhu ze 7 variant. Foto: Redakce inSmart.cz

Společnost věnuje také velkou pozornost sledování zdravotních údajů. Během posledních 10 let se Huawei podařilo vytvořit inovativní řešení monitoringu zdraví, jako jsou senzory, algoritmy a funkce. Ty následně integrovala do svých nositelných produktů, které pomáhají uživatelům v kontrole nad jejich zdravím 24/7. Neustálý výzkum a vývoj vede ke zlepšování přesnosti monitoringu zdraví a poskytuje uživatelům spolehlivé údaje o srdečním tepu či hladině kyslíku. Nejen že se společnost Huawei může pochlubit žádostmi o více než 800 patentů, ale také upevňuje svůj závazek v oblasti chytrých nositelných zařízení prostřednictvím výzkumných a vývojových center.

Obrázek: Design nadevše: Huawei v Barceloně představil novou generaci chytrých hodinek Watch GT 4

Prémiové materiály působí skvěle. Foto: Redakce inSmart.cz

Mimo to intenzivně pracuje také na vylepšování sportovních funkcí. Díky funkci Huawei TruSportTM proměnila společnost svá nositelná zařízení na osobního trenéra přímo na zápěstí uživatele.

Huawei Watch GT 4 nabízí celodenní monitoring kalorií a přesnější senzory

Novou generaci nositelných zařízení představují nově uvedené Huawei Watch GT 4. Tato horká novinka mezi chytrými hodinkami přichází s pokročilými designovými prvky v kombinaci s výkonnými funkcemi umožňující sledovat zdraví a sportovní výkony. Nechybí ani zcela nové funkce, jako je sledování dýchaní během spánku, celodenní monitoring kalorií či vylepšená funkce TruSeenTM 5.5+. Pochlubit se mohou i dlouhou výdrží baterie, která je u menšího modelu s rozměry ciferníku 41 mm až 7 dní a u většího 46 mm ciferníku až 14 dní.

Foto: Se souhlasem Huawei

Nový model chytrých hodinek Huawei Watch Ultimate je ztělesněním technologických a designových inovací mezi chytrými nositelnými zařízeními. Huawei Watch Ultimate Gold Edition jsou propracované do posledního detailu, přičemž vynikají svým nanokrystalickým keramickým 18karátovým zlatým rámečkem. Jde tak o vůbec první zlaté chytré hodinky Huawei. Jsou napěchované těmi nejmodernějšími funkcemi, jako je průlomová schopnost vodotěsnosti do hloubky 100 metrů, expediční režim či dvoutýdenní výdrž baterie.

Čtveřice pánských variant vypadá skvěle. Pátá varianta v podobě modelu Ultimate se na český trh nepodívá. Foto: Se souhlasem Huawei

Mezi nové sporty přibyl např. eSport či basketball. Zůstala skvělá výdrž, kdy dámské hodinky vydrží na jedno nabití celý týden a pánské dokonce 14 dní běžného používání. Propojitelné jsou s iOS a Androidem. Samozřejmostí je možnost telefonování přes Bluetooth.

Watch GT 4 míří na český trh v 7 variantách

Nově představené hodinky Huawei Watch GT 4 jsou na českém trhu dostupné k předobjednání od dnešního dne. Ty je možné od 14. do 24. září 2023 zakoupit v předprodejích u maloobchodních prodejců na českém trhu. K prodeji jsou také na oficiálním e-shopu Huawei. K nákupu hodinek navíc běží zajímavá nabídka – při jejich koupi získáte jako dárek sluchátka FreeBuds SE 2.

WP DataTables

Huawei Watch GT 4 46 mm v černé variantě jsou k dostání za 5 999 Kč, hnědá a zelená varianta za 6 499 Kč a varianta s řemínkem z nerezové oceli za 8 499 Kč. Huawei Watch GT 4 41 mm s bílým koženým řemínkem jsou k dostání za 5 999 Kč, s milánským tahem za 6 999 Kč a s kovovým stříbrným řemínkem za 9 499 Kč.

Zdroj: inSmart.cz z TK Huawei v Barceloně

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Obrázek: Pohled do útrob Apple Vision Pro vs. Meta Quest 3: Co ukazují snímky z CT?
Pohled do útrob Apple Vision Pro vs. Meta Quest 3: Co ukazují snímky z CT?
Obrázek: Vylepšená služba Google Find My Device najde ztracená sluchátka, lokátory i vypnuté telefony
Vylepšená služba Google Find My Device najde ztracená sluchátka, lokátory i vypnuté telefony
Obrázek: Chytré meteostanice pomáhají s výukou v pražských školách
Chytré meteostanice pomáhají s výukou v pražských školách
Obrázek: Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Obrázek: Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?
85%
Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?
Obrázek: Zažijte budoucnost už dnes: Nainstalujte si umělou inteligenci Gemini do telefonu s Androidem
Zažijte budoucnost už dnes: Nainstalujte si umělou inteligenci Gemini do telefonu s Androidem
Obrázek: Kde koupit Bitcoin v ČR? Návod na bezpečný nákup kryptoměn v roce 2024
Kde koupit Bitcoin v ČR? Návod na bezpečný nákup kryptoměn v roce 2024