Chcete vlastní podcast? Nový mikrofon DuoCast, nabídne dvojí zvukové směřování

Herní značka HyperX rozšiřuje své portfolio mikrofonů o tři novinky: nový USB mikrofon HyperX DuoCast a bílé barevné provedení USB mikrofonů HyperX SoloCast a QuadCast. SoloCast také od nynějška podporuje záznam zvuku ve vysokém rozlišení 24 bitů/96 kHz, a to prostřednictvím nejnovější aktualizace softwaru HyperX NGENUITY.

„Rostoucí komunita tvůrců obsahu, influencerů a hráčů má jedinečné potřeby a HyperX jim může nabídnout širokou škálu produktů na míru jejich požadavkům,“ uvedla Bianca Walter, audio business manažerka pro střední a východní Evropu ve společnosti HyperX. „Neustále se snažíme vyhovět nárokům dnešních uživatelů, a proto nabízíme komplexní řadu mikrofonů s čistým, konzistentním zvukem a širokou škálou designových variant. Díky tomu si na své přijdou hráči, streameři, casteři, studenti i profesionálové v oboru.

Poslední přírůstky do rodiny mikrofonů HyperX poskytují novou úroveň pohodlí, výkonu i ovládání, a tím pádem také lepší uživatelský zážitek. Konkrétní mikrofony nabízí:

USB mikrofon HyperX DuoCast

Nový USB mikrofon DuoCast splňuje požadavky profesionálních i začínajících streamerů, ať už používají PC, PS5, PS4 nebo Mac. Podporuje zvuk ve vysokém rozlišení s 24bitovou hloubkou a vzorkovací frekvencí až 96 kHz, takže snímání hlasu je vysoce kvalitní a křišťálově čisté. Ke skutečně dokonalému zachycení zvuku využívá mikrofon také zabudovaný pop filtr. HyperX DuoCast má nízkoprofilový držák s tlumičem (shock mount), snadné nastavení citlivosti a uživateli dává na výběr ze dvou volitelných režimů nahrávání – kardioidním a všesměrovým. Praktické jsou funkce rychlého ztlumení poklepáním na mikrofon a LED indikace stavu vysílání. Mikrofon nabízí také proužek RGB podsvícení, které lze nastavit pomocí softwaru HyperX NGENUITY.

Obrázek: Chcete vlastní podcast? Nový mikrofon DuoCast, nabídne dvojí zvukové směřování

Foto: Se souhlasem Kingston

Mikrofon HyperX QuadCast S

Nově k dispozici i v bílém barevném provedení, QuadCast S je USB mikrofon s dynamickými světelnými RGB efekty, které lze nastavit prostřednictvím softwaru HyperX NGENUITY. Mikrofon QuadCast S nabízí vestavěný antivibrační držák s tlumičem, zabudovaný pop filtr pro minimalizaci okluzivních souhlásek, ztlumení zvuku poklepáním a LED indikátor stavu vysílání. Přístroj disponuje čtyřmi nahrávacími režimy – stereofonním, všesměrovým, kardioidním a obousměrným – a přizpůsobí se tak aktuálním potřebám uživatele. Ve spodní části mikrofonu jde snadno nastavit citlivost záznamu, najdete zde také výstup na 3,5 mm jack konektor pro přímý odposlech.

Obrázek: Chcete vlastní podcast? Nový mikrofon DuoCast, nabídne dvojí zvukové směřování

Foto: Se souhlasem HyperX

Mikrofon HyperX SoloCast

SoloCast přináší uživatelům USB mikrofon se snadným nastavením plug-n-play, navíc v novém bílém barevném provedení, které dobře ladí s různými styly. Mikrofon využívá kardioidní směrové nahrávání, jež je citlivější na zdroje zvuku přímo před mikrofonem. To z něj činí ideální volbu pro hlasový chat při hrách, streamování mluveného slova a tvorbu zvukových nahrávek. Mikrofon nabízí funkci ztlumení poklepáním, LED indikaci stavu vysílání a univerzální otočný stojan. Novinkou modelu SoloCast je zvuk s vysokým rozlišením o hloubce 24bitů a frekvencí vzorkování až 96 kHz, což činí nahrávky  kvalitnějšími. Hi-res audio je jednoduše dostupné prostřednictvím aktualizace firmwaru HyperX NGENUITY.

Obrázek: Chcete vlastní podcast? Nový mikrofon DuoCast, nabídne dvojí zvukové směřování

Foto: Se souhlasem HyperX

Nový USB mikrofon HyperX DuoCast je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 750 Kč. HyperX QuadCast S v bílé barvě je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 4 450 Kč. Bílá varianta mikrofonu HyperX SoloCast je k dispozici za cenu 1 850 Kč.

Zdroj: TZ HyperX

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Líška

Pan Voříšek, HyperX už pred 2 rokmi kúpila spoločnosť HP. Je zaujímavé, že vám podľa popisu pod fotkami Kingston dáva súhlas na niečo, čo už nevlastní 😉 „Foto: Se souhlasem Kingston“ a aj ten zdroj asi nesedí „Zdroj: TZ Kingston“ Kingston má hernú divíziu FURY, ale tá robí len disky… Číst více »

Obrázek: Recenze chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3: Styl, funkce a výdrž za skvělou cenu
Recenze chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3: Styl, funkce a výdrž za skvělou cenu
Obrázek: Konec legendy: Komunikátor ICQ po 27 letech definitivně končí
Konec legendy: Komunikátor ICQ po 27 letech definitivně končí
Obrázek: Čipy v pucích na hokejovém mistrovství: Co konkrétně sledují a jak fungují?
Čipy v pucích na hokejovém mistrovství: Co konkrétně sledují a jak fungují?
Obrázek: Historický večer pro český internet: Vítězný zápas Česka s USA vygeneroval rekordní přenos dat
Historický večer pro český internet: Vítězný zápas Česka s USA vygeneroval rekordní přenos dat
Obrázek: Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Obrázek: Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Obrázek: Allegro Smart! Week poprvé v Česku: Ušetřit můžete tisíce, vybrali jsme pro vás nejzajímavější produkty
Allegro Smart! Week poprvé v Česku: Ušetřit můžete tisíce, vybrali jsme pro vás nejzajímavější produkty
Obrázek: Kde sledovat mistrovství světa v hokeji? Online v prohlížeči, na mobilu i v PC bez internetu
Kde sledovat mistrovství světa v hokeji? Online v prohlížeči, na mobilu i v PC bez internetu