Na velikosti nezáleží: Canon EOS R50 CREATOR KIT je ideální výbavou pro YouTubery za pár korun

Chcete začít vlogovat či streamovat, ale chybí vám kvalitní výbava a potřebný rozpočet? Canon připravil pro tvůrce obsahu vychytanou sadu, která potěší nejen svými možnostmi, ale také skvělou cenou pod 20 000 Kč. A to už je za kvalitní bezzrcadlový fotoaparát s vyměnitelnými objektivy, mikrofon a stativ zajímavá cena.

Streamování a tvorba obsahu vyžaduje určitou dávku talentu, nadšení a kvalitní výbavu. Ačkoliv se telefony neustále zlepšují, na optiku kvalitních fotoaparátů stále nestačí. Rostoucího zájmu o dostupné řešení pro YouTubery, vloggery, bloggery či streamery si Canon všímá už delší dobu. Právě pro ně připravil sadu Canon EOS R50 CREATOR KIT určenou na míru jejich potřebám. Co sada v ceně pod 20 000 Kč nabízí?

Canon EOS R50 CREATOR KIT

Hlavním produktem sady je bezzrcadlový fotoaparát Canon EOS R50, který byl společností Canon vyvinut tak, aby byl co nejmenší a nejlehčí, ale zároveň poskytoval všechny funkce velkých fotoaparátů a kamer. Však posuďte sami – do těla o hmotnosti pouhých 375 g se povedlo dostat snímač formátu APS-C s rozlišením 24,2 milionu bodů.

Canon EOS R50 dokáže nahrávat 4K video s 30 FPS a podporuje automatické ostření pomocí technologie Dual Pixel CMOS Auto Focus II. Milým překvapením je fakt, že fotoaparát podporuje výměnné objektivy s bajonetem RF. Součástí balení je konkrétně objektiv RF-S 18-45 IS STM.

Součástí balení je externí mikrofon, který zachytí každé šustnutí a myšleno bylo i na pohodlné držení. Dodávanou trojnožku s ovládacím tlačítkem lze použít také jako stativ. Pro vlogování na cestách či domácí streamovací studio tak máte vše potřebné. K počítači fotoaparát připojíte jako webovou kameru pro streaming prostřednictvím USB. Díky technologii UVC/UAC není nutná žádná další aplikace. Stačí najít vhodné téma a můžete začít.

Výbava studia za rozumnou cenu

Výklopný displej poskytuje potřebné pohodlí pro streamování a vlogování. Máte tak v reálném čase přehled o tom, jak vlog vypadá. 3″ displej je navíc dostatečně velký pro náhledy a prohlížení pořízeného materiálu. Komu by nestačil, má díky bezdrátovému připojení jednoduché řešení.

Obrázek: Na velikosti nezáleží: Canon EOS R50 CREATOR KIT je ideální výbavou pro YouTubery za pár korun

Chcete začít streamovat či vlogovat a chybí vám studio? Nebo chcete točit na cestách v profesionální kvalitě? Canon má řešení. Foto: Se souhlasem Canon

Díky připojení k aplikaci Camera Connect lze snadno ovládat veškeré funkce fotoaparátu přímo z mobilního telefonu. Můžete z něj snadno fotit, streamovat, natáčet či přenášet veškeré pořízené materiály přímo do zařízení. Nahrané video či fotografii tak během několika kliknutí zveřejníte např. na Instagramu. Bezdrátově se lze k fotoaparátu připojit prostřednictvím technologie Bluetooth a integrované Wi-Fi.

Canon na svou kreativní sadu nyní nabízí letní slevu ve výši 10 %, kterou můžete využít až do 13.8. Na partnerských e-shopech tak stačí zadat kód „CANON10“ a sada včetně fotoaparátu, objektivu, trojnožky, 32GB SD karty a externího mikrofonu vychází na příjemných 18 000 Kč.

Canon PowerShot V10

Že to s oblastí vlogování Canon myslí vážně potvrzuje i vlogovací kamera Canon PowerShot V10. Nenápadné zařízení o váze 211 g v ceně kolem 10 000 Kč toho nabízí více, než byste na první pohled řekli.

Kamera PowerShot V10 se chlubí velkým 1″ snímačem CMOS umožňujícím pořizovat videozáznam ve 4K kvalitě. Samozřejmostí je také schopnost pořizování fotografií. Díky filtrům můžete snadno změnit styl pořizovaného videa a díky režimu stabilizace obrazu IS Movie Digital je PowerShot V10 ideální pro pořizování videozáznamů z ruky. Stabilizace částečně eliminuje chvění kamery a produkuje ostřejší, čistší a jasnější záznam s více detaily.

Obrázek: Na velikosti nezáleží: Canon EOS R50 CREATOR KIT je ideální výbavou pro YouTubery za pár korun

Vše v 1. Zabudovaný mikrofon, stojánek i objektiv. PowerShot V10 se vejde pohodlně do kapsy a kvalita výstupu je i díky stabilizaci na profesionální úrovni. Foto: Se souhlasem Canon

Vše v 1 pro pohodlné vlogování na cestách

PowerShot V10 vychází vstříc širokým možnostem různých platforem sociálních médií, dokáže natáčet na výšku i na šířku 3 a nepřetržitě lze nahrávat jednu hodinu. Důležitý je také zvuk, pro který nemusíte sahat po externím mikrofonu. Canon PowerShot V10 vybaven dvěma velkými stereofonními mikrofony pro záznam mluveného slova a třetím mikrofonem pro potlačení okolního hluku. Kromě vestavěného
větrného filtru lze jako součást sady volitelného pokročilého příslušenství dokoupit větrnou clonu.

Malé zařízení do kapsy je ideální pro vlogy a všude tam, kde u sebe nechcete nosit větší kameru. Podobně jako mobilní telefon se pohodlně vejde do kapsy a díky vestavěnému stojánku vlogovací kameru umístíte přesně tam, kam potřebujete a můžete se vrhnout na natáčení. Integrovaná Wi-Fi a výklopný 2″ displej dělají z kamery ideálního společníka do terénu a na cesty.

Zdroj: Redakce inSmart.cz

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Obrázek: Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Obrázek: Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Obrázek: Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Obrázek: Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Obrázek: Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Obrázek: Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Obrázek: Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?
85%
Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?