Nejlepší aprílové vtipy roku 2022: Agresivní sova od Duolinga i doručení nákupu potrubím

Aprílové vtípky nepřestávají bavit ani v roce 2022. Co si na své zákazníky připravily zahraniční a české značky? Přinášíme výběr toho nejzajímavějšího.

Apríl v roce 2021 přinesl řadu zábavných vtípků a pranků. Povedená byla např. Covid mapa ČR i nové názvy souhvězdí. Podobně jako v minulém roce se kvůli pandemii a probíhající válce na Ukrajině některé značky rozhodly apríl vynechat. Patří mezi ně např. Google. Co přinesl letošní apríl?

Obrázek: Nejlepší aprílové vtipy roku 2022: Agresivní sova od Duolinga i doručení nákupu potrubím

Aprílových vtípků letos ubylo. Může za to válka i pandemie. Foto: Freepik

Rohlík LOOP: Doručení do 10 minut nadzvukovou potrubní dopravou

Nákup do 10 minut kdekoliv po České republice? Revoluční potrubní doprava od Rohlík.cz se inspirovala u Hyperloop Elona Muska. V tunelu (potrubí) ale nebudou jezdit auta, nýbrž jednotlivé nákupy. To vše samozřejmě zdarma. Rohlík zkrátka slibuje podobný technologický pokrok, jako přinesl telegraf, automobil nebo třeba internet.

Rohlík LOOP je v podstatě podzemní potrubní doprava, která využívá podtlaku vzduchu. Nákupy cestují v trubkách z Rohlíku přímo do vašich boxů, tzv. Looperů, které mohou stát klidně před vaším domem. Nákup dokáže vyvinout závratnou rychlost až 1 800 km/h (1,5 násobek rychlosti zvuku), ale nebojte, cestuje jako v peřince a na konec dorazí vcelku i všechna vajíčka,“ popisuje český rozvozce potravin.

Obrázek: Nejlepší aprílové vtipy roku 2022: Agresivní sova od Duolinga i doručení nákupu potrubím

Rohlík LOOP bude revolucí. Bohužel jen aprílovou. Foto: Se souhlasem Rohlík.cz

Rohlík se přiznal k vině za rozkopanou dálnici a česká města. Dostat potrubí zkrátka nebylo vůbec jednoduché. Aby vše správně fungovalo, je zapotřebí zapojit přípojku a box. Zažádat můžete na oficiálních stránkách, ale musíme vás varovat, pořadník je plný už na 20 let dopředu.

S Lítačkou letecky z regionu do Prahy

Pozemní doprava je pomalá a trpí mnoha problémy. To se rozhodla vyřešit Pražská integrovaná doprava, která vsadila na přepravu leteckou. Pravidelné linky spojí Prahu s Benešovem, Vlašimí, Kladnem či Mladou Boleslaví. Bohužel šlo jen o aprílový vtip, ale zato velmi povedený.

Nothing Phone 1 je zbytečný a nudný jako většina smartphonů

Spoluzakladatel společnost OnePlus, Carl Pei, založil konkurenční značku Nothing. Ta plánuje v létě skutečně vydat svůj první telefon Nothing Phone 1. Dnes jako vtípek představila Another Phone 1 (angl. Další telefon 1). Telefon je, jak tomu bohužel na trhu dnes bývá, jen dalším zařízením z mnoha.

Mladý výrobce si tak bere na paškál velké značky, které se až zbytečně často předhání ve vydávání nových telefonů. A ty jsou, stejně jako Another 1, naprosto zbytečné.

Napadla vás agresivní sova z aplikace Duolingo? Volejte právníky

Oblíbená aplikace pro výuku jazyků je mj. známá pro svého maskota v podobě sovy. Na první pohled nevinné stvoření dokáže být nesmírně otravné. Aplikace se totiž snaží za každou cenu dohnat člověka k pravidelnému opakování a procvičování jazyka.

V Duolingu o tom dobře ví. Připravili tak zábavné video fiktivní právnické firmy. Právníci v něm ukazují příběhy lidí, kterým „otravná a agresivní sova“ zničila život.

Xiaomi: Není tablet jako tablet

Začátkem tohoto týdne začala společnost Xiaomi v Indii propagovat příchod nového produktu „Tab“. Mnoho fanoušků spekulovalo o uvedení tabletu Xiaomi Tab, který bude dostupný na vybraných světových trzích. Ukázalo se, že si z nás společnost dělala legraci a dnes představila tablety Confiboost, které jsou zaručeně vhodné pro děti a „ultrapřenosné“.

Navíc mají mít zázračné účinky. Podle výrobce si vás po požití tabletky do 3,5 minuty odblokuje váš idol a účinkují jak na chřipku, tak na influencery (from influenza to influencers). Celý apríl Xiaomi tak staví na staré slovní hříčce, kdy lze slovo „tablet“ přeložit i jako „tableta“.

Článek pro vás postupně doplňujeme o nové zajímavé aprílové žerty z ČR i ze světa. Narazili jste na zábavný aprílový žertík? Zašlete ho do diskuze a my vybrané přidáme do článku.

Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentářů
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Lukáš Voříšek

Velmi povedené! 🙂

Blahoslav_Jurina

Ktoré je SlovenskeOnlineCasino pre hráčov z Slovensko? Každé online kasíno ponúka iný herný zážitok, preto je najlepšie vybrať si také, ktoré ponúka hry, ktoré najlepšie vyhovujú vašim preferenciám.

Obrázek: Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
93%
Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
Obrázek: Obří vesmírná loď Starship má za sebou další klíčový test před letem do vesmíru
Obří vesmírná loď Starship má za sebou další klíčový test před letem do vesmíru
Obrázek: Kde získat vzácné prvky na výrobu elektroniky? Z bláta
Kde získat vzácné prvky na výrobu elektroniky? Z bláta
Obrázek: 5G byl jen začátek. 6G přinese masovou robotizaci a vozidla bez řidičů všude kolem nás
5G byl jen začátek. 6G přinese masovou robotizaci a vozidla bez řidičů všude kolem nás
Obrázek: Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
93%
Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
Znečištěný vzduch
Čistíte si doma vzduch? Co znamená PM 2.5 a jaký mohou mít nečistoty vliv na vaše zdraví?
Obrázek: Blíží se kometa, kterou můžete vidět pouze jednou za 50 000 let. Jak ji sledovat?
Blíží se kometa, kterou můžete vidět pouze jednou za 50 000 let. Jak ji sledovat?
Obrázek: Konec složitostem. Novinka ve WhatsAppu ušetří hodiny se zálohováním
Konec složitostem. Novinka ve WhatsAppu ušetří hodiny se zálohováním