Podzimní audio novinky od Philipsu: Soundbar s výkonem 720 W a sluchátka s bone conduction technologií

Philips představil řadu nových audio produktů. Vedle výkonného soundbaru došlo také na sluchátka s technologií bone conduction, která vedou zvuk nikoliv zvukovodem, ale přímo lícní kostí.

  • Soundbar 3.1.2 s bezdrátovým subwooferem TAB8907 má úctyhodný maximální výkon 720 W, podporuje DTS Play-Fi a Dolby Atmos
  • Sportovní nadšenci si mohou vybrat ze sluchátek TAA5608 s přenosem přes lícní kosti či z odolných TWS sluchátek TAA5508
  • TWS sluchátka TAT3508 s aktivním potlačení hluku jsou zase ideální pro cestování a náročný životní styl

TAB8907: 720W soundbar s bezdrátovým subwooferem

Moderní zvukový systém Philips TAB8907/10 s bezdrátovým subwooferem dokáže pozvednout filmový zážitek na novou úroveň a zajistit zvuk jako v kině od dunivých efektů až po čisté dialogy.

S maximálním výkonem 720 W (360 W RMS při 10% THD) přináší tento systém silný a bohatý zvuk. S 3.1.2 kanály se každá místnost zaplní kouzelnou hudbou, dunivými efekty a naprosto čistými dialogy z Netflixu, HBO Max, Disney+ a dalších streamovacích služeb.

Obrázek: Podzimní audio novinky od Philipsu: Soundbar s výkonem 720 W a sluchátka s bone conduction technologií

Propojení s televizorem je velmi jednoduché díky bezdrátové funkci DTS Play-Fi, kterou podporují televizory výrobce a další audio výrobky. Foto: Se souhlasem Philips

Díky reproduktorům namířeným nahoru je možné užívat plnou sílu technologie Dolby Atmos přímo v obývacím pokoji. Philips TAB8907/10 je vybavený dvěma obloukovými reproduktory, které rozšiřují zvukové pole, aby poskytly ještě širší a propracovanější zvukový zážitek. Tyto přídavné výškové reproduktory umístěné na obou koncích soundbaru umožní jasně rozeznat například každý jednotlivý nástroj v orchestru.

TAA5608: Sportovní sluchátka s přenosem zvuku kostí

Sluchátka Philips TAA5608 jsou sportovními sluchátky s unikátním systémem vedení zvuku přes lícní kosti. Díky tomu jsou uši volné k okolním vjemům, což zvyšuje bezpečnost především při sportu. Výkonné 15mm měniče nabízejí jedinečný hudební zážitek, který si uživatel může dle svých preferencí upravit prostřednictvím mobilní aplikace Philips Headphones.

Pokročilá bezdrátová technologie Bluetooth 5.3 a kodek LC3 zajišťuje stabilní připojení a kvalitní zvuk. Tato sluchátka jsou ideální nejen pro poslech hudby, ale také pro pohodlné a bezproblémové handsfree telefonování. Mají speciální mikrofon a využívají algoritmus umělé inteligence k potlačení okolního hluku během hovoru.

Obrázek: Podzimní audio novinky od Philipsu: Soundbar s výkonem 720 W a sluchátka s bone conduction technologií

Sluchátka odolají stříkající vodě a potu. Foto: Se souhlasem Philips

Sluchátka Philips TAA5608 poskytnou na jedno nabití až 6 hodin nepřetržitého poslechu díky výkonné 140mAh Li-Pol baterii. A pouhých 15 minut rychlého nabíjení zajistí další jednu hodinu provozu.

Certifikace IPX5 je zárukou odolnosti proti stříkající vodě a potu. Navíc mají na sluchátkách pohodlná tlačítka pro ovládání a speciální LED světla, která zvyšují bezpečnost v noci.

TAA5508: TWS odolná sluchátka uzpůsobená speciálně pro sport

Lehká bezdrátová sluchátka Philips TAA5508 nabízejí nenápadné kompaktní špuntové provedení. Tato sluchátka mají uzavřenou konstrukci, která účinně izoluje zvuk, což zajišťuje kvalitní poslech bez rušení okolím. Díky technologii Bluetooth 5.3 jsou tato sluchátka snadno propojitelná s vaším zařízením.

Hlavní předností modelu TAA5508 je aktivní potlačení hluku (ANC), která zaručuje výborný zvuk i v rušných prostředích. Zabudovaný mikrofon umožní provádět handsfree hovory a používat hlasové asistenty. Sluchátka mají také funkci přijímání hovorů.

Obrázek: Podzimní audio novinky od Philipsu: Soundbar s výkonem 720 W a sluchátka s bone conduction technologií

Sluchátka jsou navržena s ohledem na pohodlí během hraní her, poslechu hudby nebo při práci. Mají certifikaci IPX5 pro odolnost proti stříkající vodě, což je ideální pro sportovní aktivity a cestování. Foto: Se souhlasem Philips

Sluchátka jsou kompatibilní s kodeky AAC, LC3 a SBC, což zajišťuje skvělý zvukový zážitek. S frekvenčním rozsahem od 20 do 20 000 Hz můžete očekávat věrnou reprodukci hudby podle vašich preferencí. Citlivost sluchátek dosahuje 110 dB/mW, což umožňuje výbornou hlasitost i při nižším výkonu zdroje. Impedance 16 ohmů šetří baterii, aniž by ovlivnila kvalitu zvuku.

Sluchátka jsou dostupná v elegantní černé a červené barvě a jejich nízká hmotnost 1,8 g zajišťuje komfortní nošení po celý den.

TAT3508: TWS sluchátka pro aktivní život

Philips TAT3508 jsou TWS sluchátka navržená pro hudební nadšence, kteří rádi poslouchají na cestách. Jejich uzavřená konstrukce izoluje zvuk, což zajišťuje optimální poslech a díky technologii Bluetooth 5.3 jsou kompatibilní s širokou škálou zařízení.

Klíčovou funkcí těchto sluchátek je aktivní potlačení hluku (ANC), které umožňuje kvalitní poslech hudby i v hlučném prostředí. Díky vestavěnému mikrofonu je lze používat k hovorům či hlasovým příkazům. Sluchátka jsou také odolná vůči stříkající vodě s certifikací IPX4 a jsou tak ideální pro outdoorové aktivity, sport a cestování.

TAT3508 mají vyměnitelné špunty pro individuální pohodlí a integrovanou mobilní aplikaci pro pohodlné nastavení. Nabíjecí doba umožňuje až 14 hodin přehrávání na jedno nabití. Podporují kodek SBC a LC3 pro kvalitní hudební zážitek s frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz a citlivostí 95 dB/mW. K dispozici jsou v černé a bílé variantě.

Zdroj: TZ Philips

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Obrázek: Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Obrázek: Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Obrázek: Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Obrázek: Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Obrázek: Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Obrázek: Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Obrázek: Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?
85%
Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?