HONOR potvrdil Android 14 ve svých telefonech. Kdy ho dostane vaše zařízení?

Společnost HONOR oznámila, že aktuálně nejnovější verze operačního systému Android 14 bude klíčovou součástí jejího nadcházejícího vlajkového modelu HONOR Magic6 Pro. Zařízení má být oficiálně představeno 25. února v Barceloně a podle prvních informací má vynikat především svou fotografickou výbavou a vysokým výkonem. Ale co ostatní modely HONOR?

HONOR dnes potvrdil, že Android 14 spolu s novým prostředím MagicOS 8.0 bude postupně zpřístupněn i pro ostatní modely. Plán aktualizací detailně specifikuje, kdy jednotlivé modely obdrží novou verzi Android 14 a prostředí MagicOS 8.0. Pokud máte jeden z novějších telefonů či tabletů značky, dočkáte se aktualizace i vy.

WP DataTables

Co přináší Android 14 a MagicOS 8.0? Těšte se na nasazení AI

Aktualizace na Android 14 a MagicOS 8.0 přináší řadu vylepšení a nových funkcí, které zlepší celkový uživatelský zážitek. Zatímco Android 14 představuje nejnovější inovace v oblasti bezpečnosti, soukromí a optimalizace výkonu, MagicOS 8.0 by měl přinést vylepšené uživatelské rozhraní a exkluzivní funkce zaměřené na zvýšení produktivity a zábavy.

Výraznou inovací, kterou přináší aktualizace na MagicOS 8.0, je zdokonalené využití umělé inteligence pro personalizované doporučení uživatelům založené na jejich historickém chování a současném kontextu. Systém neustále sbírá informace o preferencích a zvyklostech uživatele, aby mu mohl nabídnout nejrelevantnější aplikace a funkce pro danou situaci. Tato inteligentní doporučení se zobrazují v nově zavedeném Magic Portal, umístěném na levé straně obrazovky, umožňující uživatelům jednoduché a rychlé přetažení obsahu do specifických doporučených akcí.

Obrázek: HONOR potvrdil Android 14 ve svých telefonech. Kdy ho dostane vaše zařízení?

Už Honor Magic 5 Pro nastavil vysokou laťku díky svému vynikajícímu fotoaparátu, kde výsledné snímky patřily k tomu nejlepšímu. V letošním roce společnost přichází s dalším zlepšením fotografických schopností. Model Honor Magic6 Pro se pyšní trojnásobnou sestavou fotoaparátů s rozlišením 50 + 180 + 50 megapixelů. Mezi jeho nejvýraznější prvky patří periskopický teleobjektiv s rozlišením 180 megapixelů, doplněný o 2,5× optický zoom a až 100× digitální zoom. Foto: Se souhlasem HONOR

Příkladem inteligentní interakce je, když uživatel připravuje schůzku prostřednictvím komunikační aplikace, systém automaticky nabídne začlenění schůzky do kalendáře nebo přidání místa setkání do mapové aplikace. Stejně tak může uživatel přetáhnout obrázek předmětu do ikony nákupní aplikace, a systém pak vyhledá a navrhne odpovídající produkty k nákupu. Iniciálně bude tato funkce kompatibilní se stovkou nejpopulárnějších aplikací v Číně, jako jsou Baidu Map, Amap, Didi, a další, ale s očekáváním rozšíření podpory pro aplikace běžně využívané na mezinárodní úrovni, se uživatelé mohou těšit na širší aplikovatelnost tohoto inovativního prvku.

Zdroj: TZ Honor

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Biorobotické medúzy: Hlubiny oceánů budou prozkoumávat podvodní kyborgové
Obrázek: Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Globální dodávky chytrých telefonů rostou, největší odbyt má Samsung
Obrázek: Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Čtyřnohý společník pro astronauty. NASA vyvíjí nové roboty pro kosmické mise
Obrázek: Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Obrázek: Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Máte doma nefunkční GPS lokátor od Invoxia? Nyní bude v ČR opět fungovat
Obrázek: Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Tesla v ČR otevřela své rychlonabíječky pro všechny elektromobily. Jak nabíjet na Superchargeru?
Obrázek: Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Obrázek: Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?
85%
Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?