Prémiová sluchátka a chytré hodinky za vynikající cenu. Pořiďte si FreeBuds Pro a WATCH GT 2 s obří slevou

Sháníte kvalitní sluchátka pro svůj iPhone nebo Android telefon? Hledáte dárek na svatého Valentýna? Společnost Huawei aktuálně nabízí celou řadu výrobků s výraznou slevou. Bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro s aktivním potlačením hluku nebo chytré hodinky WATCH GT 2 můžete v rámci valentýnské nabídky pořídit s až 30% slevou. Obě zařízení samozřejmě spolehlivě propojíte jak s Androidem, tak i s iOS. V akci je i špičkový fotomobil Mate40 Pro. Po registraci získáte na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) i dopravu zboží zdarma. Akce probíhá také u partnerů Alza.cz, CZC.cz, Quadrio, Datart a dalších.

Skvělý výběr a nízké ceny

Ať už přímo slavíte Den svatého Valentýna nebo je pro vás tento krásný svátek „pouhou“ záminkou udělat někomu blízkému radost, společnost Huawei je tady, aby vám s tím pomohla. Od 4. 2. do 14. 2. můžete vybírat z celého portfolia výrobků od populárních domácích routerů, přes chytré hodinky a sluchátka až po nejvyšší řadu telefonů a tabletů. Běžné internetové ceny byly sníženy až o 30 % a na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) získáte dokonce i další 10% slevu navrch. Podmínkou je registrace na e-shopu.

Kompletní nabídku všech partnerů valentýnské akce „Nejlepší je být spolu“ najdete zde. K exkluzivním nabídkám firemního e-shopu se dostanete tudy. Teď můžete nakoupit dárky, které vám pomohou propojit se s vašimi blízkými a milovanými, ať už jsou kdekoliv.

Kvalitní bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro za zlomek

V mnoha nezávislých testech vychválená true wireless sluchátka FreeBuds Pro vám poskytnou nejen nerušený poslech, ale poslouží i jako dokonale odhlučněné handsfree pro telefonování i na těch nejrušnějších místech. Díky aktivnímu systému potlačení hluku okolí totiž odfiltrují lomoz vysavače i třeba té nejrušnější dopravní křižovatky. Skvěle se hodí na sport v rytmu moderní elektronické hudby i na nerušený domácí poslech klasiky nebo rocku. Specialitou je možnost připojit k nim dvě zařízení najednou (např. tablet a mobil).

Obrázek: Prémiová sluchátka a chytré hodinky za vynikající cenu. Pořiďte si FreeBuds Pro a WATCH GT 2 s obří slevou

Foto: Huawei

Propojit, se pochopitelně dají s telefonem na jakémkoliv operačním systému. Spolehlivě spolupracují jak s Androidem, tak i s Apple produkty. Skrze aplikaci Huawei AI Life si můžete například nastavit stupeň odhlučnění (noise cancelling), otestovat správné usazení špuntů v uších nebo stáhnout nový firmware. Huawei svá sluchátka, stejně jako ostatní výrobky, pravidelně vylepšuje novými funkcemi přes softwarové aktualizace. FreeBuds Pro koupíte v rámci akce za 3 499 Kč (běžná cena: 4 399 Kč).

Jedny z nejlepších fotomobilů s výraznou slevou

Aby propojení s vašimi nejbližšími bylo kompletní, společnost Huawei s výraznou slevou nabízí i špičkový telefon P Smart 2021. K mání bude za 4 499 Kč (běžně za 5 499 Kč). Svou lásku pak můžete obdarovat i fotomobilem s nejlepšími fotografickými výsledky na světě (podle nezávislého testu Dxo Mark), modelem Mate40 Pro. Kromě bezkonkurenční sestavy fotoaparátů od širokoúhlého až po dlouhý zoom (až 50x zoom) disponuje ultrarychlým nabíjením baterie. V prodeji bude za 27 999 Kč.

Obrázek: Prémiová sluchátka a chytré hodinky za vynikající cenu. Pořiďte si FreeBuds Pro a WATCH GT 2 s obří slevou

Foto: Huawei

Ti nejšťastnější zájemci si budou moci na Kole štěstí na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) vytočit s 50% slevou také našlapaný fotomobil P40 Pro. Tento model bude jinak ve valentýnském prodeji za skvělých 22 999 Kč.

Tablet pro náročné

V době koronavirové pandemie někdo z vašich blízkých jistě ocení i tablet, skrze který se jednoduše připojí například k on-line výuce nebo webovým seminářům. Exkluzivně pouze na e-shopu HUAWEI STORE (huwei.cz) seženete za 12 999 Kč osvědčený tablet MatePad Pro se 128GB pamětí. V uvedené ceně k němu navíc dostanete i stylus (M Pencil) pro pohodlné ruční psaní i kreslení a klávesnici, která zároveň slouží i jako bezpečnostní obal přístroje. Běžná cena tabletu je přitom 15 990 Kč bez příslušenství.

Obrázek: Prémiová sluchátka a chytré hodinky za vynikající cenu. Pořiďte si FreeBuds Pro a WATCH GT 2 s obří slevou

Foto: Huawei

Hodinky a náramky pro sledování zdraví

Nejvzácnějším darem je pochopitelně zdraví. To sice bohužel nikomu věnovat nedokážete, ale chytré hodinky WATCH GT 2 nebo třeba WATCH FIT jej obdarovanému pomohou alespoň ohlídat. Oba modely monitorují jak například kvalitu spánku a úroveň stresu, tak jsou skvělými průvodci prakticky pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Navíc umí měřit i okysličení krve (SPO2) a samozřejmě srdeční tep. Nestandardní hodnoty těchto veličin mohou uživatele varovat před nastupující nemocí. Propojit se opět dají jak s telefony na systému Android, tak i iOS. Jako valentýnský dárek WATCH GT 2 pořídíte za 3 399 Kč (místo obvyklých 4 899 Kč). WATCH FIT, které se skvěle hodí zejména na dámskou ruku pak vyjdou na 1 999 Kč (běžná cena 2 499 Kč). 

Obrázek: Prémiová sluchátka a chytré hodinky za vynikající cenu. Pořiďte si FreeBuds Pro a WATCH GT 2 s obří slevou

Ve valentýnských slevách pak najdete i řadu dalších zlevněných výrobků od routerů AX3 a AX3 Pro až po ucelenou řadu populárních MateBooků. Pro získání zajímavé slevy na kterýkoliv z nich si nezapomeňte při nákupu na HUAWEI STORE (huawei.cz) zatočit Kolem štěstí.

Kde slevy platí a jak nakupovat?

Pokud budete nakupovat na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz), musíte se pro získání valentýnských slev nejprve zaregistrovat. Nabídka u všech partnerů (Alza.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Planeo, Datart, Mall.cz, OKAY. Quadrio, HUAWEI STORE (huawei.cz) a HUAWEI EXPERIENCE STORE) trvá do 14. 2. 2021.

Slevy dosahují až 30 %. Doprava je u veškerých výrobků nakoupených přes e-shop HUAWEI STORE (huawei.cz) bez ohledu na cenu pro zákazníky zcela zdarma. Speciální nabídku firemního e-shopu pak hledejte zde.

Obrázek: Krizi překonáme díky umělé inteligenci a zelené energii, tvrdí český podnikatel
Krizi překonáme díky umělé inteligenci a zelené energii, tvrdí český podnikatel
Obrázek: Recyklovatelný dům z 3D tiskárny? Chystá se revoluce v bydlení
Recyklovatelný dům z 3D tiskárny? Chystá se revoluce v bydlení
Obrázek: Android AirTag: Google chce vlastní sledovací přívěsek, má být přesnější než Apple
Android AirTag: Google chce vlastní sledovací přívěsek, má být přesnější než Apple
Obrázek: Google se bojí. Microsoft s OpenAI spolupracují na vylepšení vyhledávače Bing
Google se bojí. Microsoft s OpenAI spolupracují na vylepšení vyhledávače Bing
Obrázek: Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
93%
Recenze: Česká čistička vzduchu GARNI 45T OneCare obstála na výbornou
Znečištěný vzduch
Čistíte si doma vzduch? Co znamená PM 2.5 a jaký mohou mít nečistoty vliv na vaše zdraví?
Obrázek: Blíží se kometa, kterou můžete vidět pouze jednou za 50 000 let. Jak ji sledovat?
Blíží se kometa, kterou můžete vidět pouze jednou za 50 000 let. Jak ji sledovat?
Obrázek: Konec složitostem. Novinka ve WhatsAppu ušetří hodiny se zálohováním
Konec složitostem. Novinka ve WhatsAppu ušetří hodiny se zálohováním