Velký výpadek O2 TV: Co dělat a jak televizi spustit?

Streamovací služba O2 TV se již 2 dny potýká s problémy, které znepříjemňují život uživatelům služby. Za problémem stojí nepovedená aktualizace.

Aktualizace O2 TV způsobila nepříjemnosti uživatelům po celé republice. Problémy na straně poskytovatele služeb odstřihly řadu uživatelů od obsahu a možnosti sledovat televizní vysílání.

Problémy se týkají jak uživatelů s multimediálními boxy od O2, tak diváků s chytrými TV, mobilními zařízeními s Androidem či iOS apod. To svědčí o problémech na straně poskytovatele služby.

Obrázek: Velký výpadek O2 TV: Co dělat a jak televizi spustit?

Televizi 02 TV je možné sledovat na chytrém televizoru, s použitím set-top boxu nebo v mobilních aplikacích a prohlížeči. Foto: Freepik

Problém s přihlášením

Jedním z častých problémů je nefunkční přihlášení do služby. Oficiální hláška uvádí, že jde o globální výpadek technologie a O2 pracuje na nápravě. Uživatelům nejde otevřít aplikace, případě ukazuje prázdnou stránku.

Co dělat?

  1. Ověřte, zda jste správně připojeni k internetu.
  2. Vypněte a zapněte set-top box, aplikaci či okno prohlížeče.
  3. Zkuste se znovu přihlásit.

Problém s přehráváním

Dalším problémem může být nefunkční přehrávání obsahu. Podobně jako v předchozím případě by měla být prvním krokem kontrola připojení následovaná restartem zařízení.

Současná vlna problémů, která je způsobena výpadky na straně O2, je bohužel pro zákazníka prakticky neřešitelná. V podobných případech může zákazník pouze čekat na uvedení služby do provozu. To většinou trvá jen několik hodin, jak ale potvrzují naštvaní zákazníci na sociálních sítích, může jít také o několik dní.

Možným nouzovým řešením je zřízení zkušebního tarifu na konkurenčních IPTV typu Kuky a Lepší.tv. Ty jsou často na první týdny pro nové zákazníky zdarma.

19 Komentářů
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vítězslav

Za tyto peníze mizerná služba. Poohlédnu po zajímavější nabídce.

Květa

Poslední dobou mám s O2 TV stále problémy. Je pravda, že za dost velké peníze nedostanu co očekávám. Co takhle nabídnout kompenzaci.

kráčmar

nebyt toho, že o2 skoupila práva na českou ligu, tqk už jsem pryč, jěště, že jsem si ponechal internet od místního dodavatele

Miroslav

Také mám pocit, že za hodně peněz málo muziky. Hlavně se to vždycky po…e, když chci sledovat něco zajímavého. Asi se také poohlédnu po jiné nabídce. Kompenzace? To slovo tahle parta vůbec nezná!!!

Alena

Pro nás důchodce naprostá katastrofa. Po novém nastavení se během pořadu v TV načítá opakovaně po několika minutách. Internet by předběhl i šnek. Velmi drahá služba!

Pavel

Je to skutečně katastrofa, virtuální Guru Eva vůbec nefunguje. Vyřešil jsem to přes heslo účtu Google, přestavěli set- top-box a jde to. To asi O2 neporadí.

Mária

A jak

Větříšková Jar.

Dne 1.3.23…….často to vypadne a dokonce vás přinutí po čase k zakoupení nového seto-boxu. Dle technika ale vždy ten starý fungoval. Za 10 let máme už 3. Špatná služba za 1200 kč a ještě za 70 měsíčně za pronájem seto-boxu .Asi je zruším.

TOMÁŠ

v poslední době to samé , každou půl hodinu až hodinu se televize zastaví a načítá někdy i 3 krát po sobě ,pak se objeví o2tv/znak/ a znovu načítání restartovat nejméně 4 krát než se objeví obraz / hrozné/ nebýt fotbalu / i zahraničního/ už jsem pryč, pokud to bude… Číst více »

Dana Pardubice

Máme ten samý problém, v 02 nám nedokáží poradit, co s tím.

Vlsdimír Veselý

Nam se zase po minutě sledování začne rozpadat obraz do čtverecků, které pak tvoři „pravidelné“ obrazce. Zavlo to zhruba po týdnu po aktualizaci. Tak nevím

Zdenek

Nádherná aktualize,která jen přinesla už tak vleklé problémy,tv pořad se vypne a naskočí gogle coast…nebylo možné se dostat ani do továrního nastavení o2 setboxu,nikoho jsem se o to neprosil,nikde ani zmínka o problémech a že by se kyslík obtěžoval,aspoň něco napsat,jen si zákazníku lámej hlavu,kde je problém,ale že mi končí… Číst více »

Pavel

Nový routr přijde zhruba na 900Kč což je lepší než ten co dává za úplatu O2. Taky jsem už službu zrušil a přešel k Vodafone, jsou levnější a fotbal oželím.

Míra

Je to z bláta do louže. Vodafone jsem měl před o2 a fungovalo to asi rok a pul skvele a pak hrůza děs. Nekonečné Výpadky. Až jsem to zrušil a přešel k o2 no a to ke úplně stejné. Mám to už skoro 2 roky a teď poslední 2 měsíce… Číst více »

Větříšková Jar.

Před léty v Praze ….kabelovka, bez jediného problému a to celá léta…..

Zdeněk

Zrušil jsem smlouvu v pondělí a je to vyřešeno,

Bohuslav

Po této aktualizaci naprostá katastrofa. Neustále vypadává , restart je tak na pět minut chodu a po volání na o2 linku totální chaosa rady tak na draka. Ještě chvílku a leté oknem ven.

Větříšková Jar.

Dne 26.2-1.3. ……stále problém s 02 TV…… Bělá pod Bezdězem. Sít padá a nejdou dobře progr. ….také obraz stojí…..musím to několikrát znovu nahrávat…..nefunkční signál.atd …… služba za 1200 kč / a pronájem setoboxu měsíčně 70 kč / je nepřijatelná. Asi vás zruším. Také nutíte zákazníky k zakoupení dalšího nového setoboxu.… Číst více »

Ivo

O2 je to nejhorší co mě mohlo potkat. Vůbec to nefunguje. Jenom blbec to může nazvat chytrou televizí.

Obrázek: Smartphone jako konzole? Ukážeme vám, jak využít POCO F6 Pro na maximum
Smartphone jako konzole? Ukážeme vám, jak využít POCO F6 Pro na maximum
Obrázek: Už žádné sankce: OPPO a Ericsson uzavřely globální dohodu o spolupráci v oblasti 5G technologií
Už žádné sankce: OPPO a Ericsson uzavřely globální dohodu o spolupráci v oblasti 5G technologií
Obrázek: Sony A1: Fotoaparát, který vyfotil kulku u hlavy Donalda Trumpa
Sony A1: Fotoaparát, který vyfotil kulku u hlavy Donalda Trumpa
Obrázek: Z dronů do elektrokol: DJI představila špičkový pohon pro elektrokola
Z dronů do elektrokol: DJI představila špičkový pohon pro elektrokola
Obrázek: Mýtus o dedikovaných IP adresách v e-mail marketingu: Opravdu zlepšují doručitelnost?
Mýtus o dedikovaných IP adresách v e-mail marketingu: Opravdu zlepšují doručitelnost?
Obrázek: Přijdou silné bouřky, nebo slabé přeháňky? Přesná aplikace vám to pomůže zjistit
Přijdou silné bouřky, nebo slabé přeháňky? Přesná aplikace vám to pomůže zjistit
Obrázek: Znásobte své finance s AI, nabádají podvodníci Čechy na Facebooku. Jak je nahlásit a ochránit ostatní?
Znásobte své finance s AI, nabádají podvodníci Čechy na Facebooku. Jak je nahlásit a ochránit ostatní?
Obrázek: Česko zasáhnou velmi silné bouřky: Jak ochránit elektroniku a spotřebiče před zničením bleskem?
Česko zasáhnou velmi silné bouřky: Jak ochránit elektroniku a spotřebiče před zničením bleskem?