Velký výpadek O2 TV: Co dělat a jak televizi spustit?

Streamovací služba O2 TV se již 2 dny potýká s problémy, které znepříjemňují život uživatelům služby. Za problémem stojí nepovedená aktualizace.

Aktualizace O2 TV způsobila nepříjemnosti uživatelům po celé republice. Problémy na straně poskytovatele služeb odstřihly řadu uživatelů od obsahu a možnosti sledovat televizní vysílání.

Problémy se týkají jak uživatelů s multimediálními boxy od O2, tak diváků s chytrými TV, mobilními zařízeními s Androidem či iOS apod. To svědčí o problémech na straně poskytovatele služby.

Obrázek: Velký výpadek O2 TV: Co dělat a jak televizi spustit?

Televizi 02 TV je možné sledovat na chytrém televizoru, s použitím set-top boxu nebo v mobilních aplikacích a prohlížeči. Foto: Freepik

Problém s přihlášením

Jedním z častých problémů je nefunkční přihlášení do služby. Oficiální hláška uvádí, že jde o globální výpadek technologie a O2 pracuje na nápravě. Uživatelům nejde otevřít aplikace, případě ukazuje prázdnou stránku.

Co dělat?

  1. Ověřte, zda jste správně připojeni k internetu.
  2. Vypněte a zapněte set-top box, aplikaci či okno prohlížeče.
  3. Zkuste se znovu přihlásit.

Problém s přehráváním

Dalším problémem může být nefunkční přehrávání obsahu. Podobně jako v předchozím případě by měla být prvním krokem kontrola připojení následovaná restartem zařízení.

Současná vlna problémů, která je způsobena výpadky na straně O2, je bohužel pro zákazníka prakticky neřešitelná. V podobných případech může zákazník pouze čekat na uvedení služby do provozu. To většinou trvá jen několik hodin, jak ale potvrzují naštvaní zákazníci na sociálních sítích, může jít také o několik dní.

Možným nouzovým řešením je zřízení zkušebního tarifu na konkurenčních IPTV typu Kuky a Lepší.tv. Ty jsou často na první týdny pro nové zákazníky zdarma.

Odebírat
Upozornit na
guest
13 Komentářů
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vítězslav

Za tyto peníze mizerná služba. Poohlédnu po zajímavější nabídce.

Květa

Poslední dobou mám s O2 TV stále problémy. Je pravda, že za dost velké peníze nedostanu co očekávám. Co takhle nabídnout kompenzaci.

kráčmar

nebyt toho, že o2 skoupila práva na českou ligu, tqk už jsem pryč, jěště, že jsem si ponechal internet od místního dodavatele

Miroslav

Také mám pocit, že za hodně peněz málo muziky. Hlavně se to vždycky po…e, když chci sledovat něco zajímavého. Asi se také poohlédnu po jiné nabídce. Kompenzace? To slovo tahle parta vůbec nezná!!!

Alena

Pro nás důchodce naprostá katastrofa. Po novém nastavení se během pořadu v TV načítá opakovaně po několika minutách. Internet by předběhl i šnek. Velmi drahá služba!

Pavel

Je to skutečně katastrofa, virtuální Guru Eva vůbec nefunguje. Vyřešil jsem to přes heslo účtu Google, přestavěli set- top-box a jde to. To asi O2 neporadí.

TOMÁŠ

v poslední době to samé , každou půl hodinu až hodinu se televize zastaví a načítá někdy i 3 krát po sobě ,pak se objeví o2tv/znak/ a znovu načítání restartovat nejméně 4 krát než se objeví obraz / hrozné/ nebýt fotbalu / i zahraničního/ už jsem pryč, pokud to bude… Číst více »

Vlsdimír Veselý

Nam se zase po minutě sledování začne rozpadat obraz do čtverecků, které pak tvoři „pravidelné“ obrazce. Zavlo to zhruba po týdnu po aktualizaci. Tak nevím

Zdenek

Nádherná aktualize,která jen přinesla už tak vleklé problémy,tv pořad se vypne a naskočí gogle coast…nebylo možné se dostat ani do továrního nastavení o2 setboxu,nikoho jsem se o to neprosil,nikde ani zmínka o problémech a že by se kyslík obtěžoval,aspoň něco napsat,jen si zákazníku lámej hlavu,kde je problém,ale že mi končí… Číst více »

Pavel

Nový routr přijde zhruba na 900Kč což je lepší než ten co dává za úplatu O2. Taky jsem už službu zrušil a přešel k Vodafone, jsou levnější a fotbal oželím.

Míra

Je to z bláta do louže. Vodafone jsem měl před o2 a fungovalo to asi rok a pul skvele a pak hrůza děs. Nekonečné Výpadky. Až jsem to zrušil a přešel k o2 no a to ke úplně stejné. Mám to už skoro 2 roky a teď poslední 2 měsíce… Číst více »

Zdeněk

Zrušil jsem smlouvu v pondělí a je to vyřešeno,

Bohuslav

Po této aktualizaci naprostá katastrofa. Neustále vypadává , restart je tak na pět minut chodu a po volání na o2 linku totální chaosa rady tak na draka. Ještě chvílku a leté oknem ven.

Obrázek: Letadla bez pilotů: Airbus sází na umělou inteligenci
Letadla bez pilotů: Airbus sází na umělou inteligenci
Obrázek: Česká umělá inteligence dobývá vesmír. Analyzovat satelitní snímky dokáže i mimo Zemi
Česká umělá inteligence dobývá vesmír. Analyzovat satelitní snímky dokáže i mimo Zemi
Obrázek: Kvalitativní vs. kvantitativní analytika aneb proč je důležité mít obojí
Kvalitativní vs. kvantitativní analytika aneb proč je důležité mít obojí
Obrázek: Telefon s tabletem uvnitř: Nový Galaxy Z Fold4 je levnější a výkonnější
Telefon s tabletem uvnitř: Nový Galaxy Z Fold4 je levnější a výkonnější
Obrázek: Přečtěte si příchozí zprávu, aniž by to kdokoliv věděl
Přečtěte si příchozí zprávu, aniž by to kdokoliv věděl
Obrázek: Jak zmizet z internetu beze stopy?
Jak zmizet z internetu beze stopy?
Obrázek: Preferujete kancelář? Jak na práci z domova, i když ji nechcete
Preferujete kancelář? Jak na práci z domova, i když ji nechcete
Obrázek: Jak přenést WhatsApp do nového telefonu? S Googlem i bez něj
Jak přenést WhatsApp do nového telefonu? S Googlem i bez něj