Xiaomi Redmi Pad Pro: Tablet se stylusem a klávesnicí pro práci i zábavu

Multifunkční tablet Redmi Pad Pro je nejnovějším přírůstkem do rodiny chytrých zařízení značky Xiaomi. Zaujmout chce především kvalitním displejem, podporou klávesnice a stylusu či příznivou pořizovací cenou.

Je to sotva pár týdnů, co společnost Xiaomi uvedla na čínský trh svůj nový tablet Redmi Pad Pro. Zařízení si téměř okamžitě našlo širokou fanouškovskou základnu, a po úspěchu v Číně nyní míří i do zbytku světa. Oproti svému předchůdci se tablet dočkal hned několika vylepšení, a v kombinaci s lákavou cenovkou tak představuje velmi konkurenceschopnou novinku na poli spotřební elektroniky.

Obrázek: Xiaomi Redmi Pad Pro: Tablet se stylusem a klávesnicí pro práci i zábavu

Multifunkční tablet Redmi Pad Pro míří do Česka. Čím si chce získat své zákazníky? Foto: Se souhlasem Xiaomi

Displej, který v dané cenové kategorii nemá obdoby

Dominantou Redmi Pad Pro je bezpochyby velká dotyková obrazovka o úhlopříčce 12,1 palců a rozlišení 2,5K (2560 × 1600 pixelů). Displej disponuje obnovovací frekvencí až 120 Hz a svítivostí 600 nitů, díky čemuž se užívání tabletu snadno stane příjemným a plynulým vizuálním zážitkem. Nechybí zde ani podpora Dolby Vision či balíček certifikací TÜV. Celá obrazovka je pak pod ochranou skla Gorilla Glass 3.

Díky čipu Snapdragon 7s Gen 2 a možnosti využití až 8 GB paměti RAM zvládá tablet bez problémů přenášet nejrůznější druhy vizuálního obsahu, od 4K videí přes mobilní hry až po streamované přenosy. Kromě displeje pak zaujme také čtveřice stereofonních reproduktorů s technologií Dolby Atmos, která skvěle doplní kvalitní obraz neméně kvalitním zvukem. Vnitřní ústroji pak pohání baterie s kapacitou 10 000 mAh, kterou lze dobíjet 33W nabíječkou.

Obrázek: Xiaomi Redmi Pad Pro: Tablet se stylusem a klávesnicí pro práci i zábavu

Redmi Pad Pro láká především na velký displej s vysokým rozlišením a solidní hardwarovou podporou. Foto: Se souhlasem Xiaomi

Redmi Pad Pro běží na relativně novém a svěžím operačním systému HyperOS, který poskytuje plynulé a integrované uživatelské prostředí. Díky působivému displeji, baterii s dlouhou výdrží a příslušenství je tento tablet ideální pro všestranné každodenní využití.

Podpora inovativního příslušenství dělá z Redmi Pad Pro plnohodnotnou pracovní či herní stanici

Velkou výhodou tabletu je možnost připojení a přímé integrace s funkcemi klávesnice Redmi Smart Keyboard a stylusu Redmi Smart Pen. Chytré pero nabízí až 4096 úrovní citlivosti na tlak a 240Hz vzorkovací frekvenci dotyku pro plynulé psaní, které vám díky 80mAh baterii vystačí až na 12 hodin práce. Klávesnice Smart Keyboard se pak snaží inspirovat se u počítačových periferií, o čemž svědčí mimo jiné vzdálenost a rozteč jednotlivých kláves. Její součástí je navíc i držák pro Smart Pen, a obě příslušenství tak spolu s tabletem tvoří nerozlučnou trojici, díky které se tablet Redmi Pad Pro stává skutečně multifunkčním nástrojem pro práci i zábavu.

Obrázek: Xiaomi Redmi Pad Pro: Tablet se stylusem a klávesnicí pro práci i zábavu

Díky podpoře klávesnice a stylusu můžete z Redmi Pad Pro snadno a rychle vytvořit efektivní pracovní stanici. Foto: Se souhlasem Xiaomi

Nový tablet zatím úspěšně navazuje na popularitu loňského modelu Redmi Pad. Zároveň však nabízí vylepšený hardware, větší obrazovku a nový design s hliníkovými prvky. Redmi Pad Pro je k dostání ve třech barevných variantách a třech konfiguracích: 6/128 GB, 8/128 GB a 8/256 GB. Za základní verzi pak zaplatíte 6 999 Kč, přičemž na oficiálním webu prodejce bude od 3. do 16. června probíhat zaváděcí akce se slevou 10 % a pouzdrem zdarma. Klávesnice Redmi Pad Pro Keyboard bude k dispozi ci za 1 699 Kč a pero Redmi Pad Pro Pen za 1 299 Kč. Všechny uvedené produkty by měly být dostupné od 3. června 2024.

Zdroje: Xiaomi, redakce inSmart.cz

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Obrázek: Zvykejte si. Nové AI tlačítko brzy najdete na každé klávesnici. ASUS představil novou generaci PC s Copilot+
Zvykejte si. Nové AI tlačítko brzy najdete na každé klávesnici. ASUS představil novou generaci PC s Copilot+
Obrázek: Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Spíte špatně? Nechte si poradit od chytrých hodinek Huawei Watch Fit 3
Obrázek: Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Chytrý fotbalový míč pro EURO 2024: S čipy uvnitř dokáže sledovat každý pohyb
Obrázek: Virgin Galactic přerušuje cesty do vesmíru. Chce se více zaměřit na výzkum a vývoj
Virgin Galactic přerušuje cesty do vesmíru. Chce se více zaměřit na výzkum a vývoj
Obrázek: Konec pirátů v Česku, nebo začátek cenzury? Soud nečekaně zablokoval alternativy Ulož.to
Konec pirátů v Česku, nebo začátek cenzury? Soud nečekaně zablokoval alternativy Ulož.to
Obrázek: Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Jak efektivně využít chytré hodinky? Trenér, hudební přehrávač a svítilna na ruce
Obrázek: Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Explozí na třídicích linkách přibývá. Kam vyhazovat elektronické hračky a jak je třídit?
Obrázek: Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte