Soutěž o chytré hodinky Huawei Watch GT 4: Vyhrajte chytrý šperk pro ženy

Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 zaujmou elegantním designem i chytrými funkcemi. Ze zápěstí dokáží monitorovat více než 100 sportovních aktivit, měřit tep srdce či okysličení krve, zavoláte si s nimi a na jedno nabití vydrží až nadstandardních 7 dní. Nyní jedny takové můžete na inSmart.cz vyhrát. Stačí odpovědět na trojici jednoduchých otázek a mohou být i vaše.

Společně s českým zastoupením značky Huawei jsme pro vás připravili soutěž o chytré hodinky Watch GT 4 v dámské zlaté variantě s bílým koženým řemínkem v ceně 6 000 Kč.

Obrázek: Soutěž o chytré hodinky Huawei Watch GT 4: Vyhrajte chytrý šperk pro ženy

Hodinky mají být i módním doplňkem. Huawei Watch GT 4 jsou podle našeho testu jedněmi z nejlepších chytrých hodinek pro ženy. Zdroj: Se souhlasem Huawei

Huawei Watch GT 4 (41 mm) jsou elegantním dámským modelem oblíbené řady chytrých hodinek, který klade důraz na estetiku i funkčnost. Hodinky jsou vybaveny kvalitním AMOLED displejem, který nabízí jasný a čistý obraz. Díky funkci Always On Display je možné neustále vidět čas a základní informace bez nutnosti zapínat displej pohybem zápěstím či stisknutím tlačítka.

Huawei má v oblasti výdrže výhodu, kdy jeho hodinky bez problémů vydrží na jedno nabití bezdrátovou nabíječkou (v balení) v provozu klidně celý týden. O tom si konkurence často může nechat jen zdát.

Sportovní trenér na zápěstí i pohled na vlastní zdraví

Huawei Watch GT 4 nabízí širokou škálu funkcí vhodných pro každodenní použití i sportovní aktivity. Hodinky mají GPS a další polohové systémy, což je ideální pro běh nebo cyklistiku. S integrovaným reproduktorem a funkcí telefonování přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth) můžete zůstat v kontaktu i během sportovních aktivit či při řízení. Kromě toho hodinky nabízejí měření tepu, monitoring spánku, sledování periody, krokoměr, oxymetr pro měření saturace kyslíku v krvi či dokonce barometr.

Pro zábavu a pohodlí jsou hodinky vybaveny přehrávačem hudby, ovládáním hudby v mobilu a předpovědí počasí. Nechybí také kalendář a možnost čtení zpráv a notifikací. Uživatelé ocení i funkce jako vyhledání telefonu, hlasového kouče či vlastní ciferníky pro personalizaci.

Vodotěsnost IP68 zajišťuje odolnost proti vodě a prachu, což je výhodné pro outdoorové aktivity. Výdrž baterie až 168 hodin (7 dní) zajišťuje, že hodinky vydrží dlouho bez nutnosti častého nabíjení. Nabíjet je lze bezdrátově např. i z některých chytrých telefonů s reverzním Qi.

Obrázek: Soutěž o chytré hodinky Huawei Watch GT 4: Vyhrajte chytrý šperk pro ženy

Watch GT 4 41 mm pro ženy jsou k dispozici v trojici různých designů. Soutěžit můžete o bílou variantu. Foto: Se souhlasem Huawei

Na své si přijdou i sportovkyně. Hodinky dokáží vyhodnocovat více než 100 sportovních aktivit včetně těch vnitřních i venkovních. Z pohledu přesnosti měření sportovních aktivit navíc patří k tomu nejlepšímu.

Huawei Watch GT 4 jsou stylovými hodinkami, které ocení nejen sportovkyně, ale i všechny ženy, které chtějí mít přístup k chytrým funkcím mobilního zařízení ze zápěstí, ale nechtějí hranatou placku, která se jim za 1 den vybije. Ať už tedy soutěžíte pro sebe, nebo chcete udělat radost své partnerce, odpovědi na trojici otázek vás mohou přiblížit k vytoužené výhře. Pokud se vám na výhru nechce čekat a chcete mít jistotu, že budou brzy na vašem zápěstí, můžete si hodinky nyní koupit v akci s bezdrátovými sluchátky Huawei FreeBuds SE 2 v ceně 1 200 Kč zdarma.

Soutěž o Huawei Watch GT 4

Od 11. 12. do půlnoci 17. 12. můžete na inSmart.cz soutěžit o 1× dámské chytré hodinky Huawei Watch GT 4 v ceně 6 000 Kč. Nevíte si s otázkami rady? Nápovědu najdete zde na inSmart.cz, nebo na české Facebook stránce společnosti Huawei. Výherce vyhlásíme zde v článku na inSmart.cz a na svou výhru se může těšit ještě před Vánoci. Pod stromeček tak bude mít parádní nadílku.

Výherkyní se stává čtenářka elikos. Tímto gratulujeme!

Obrázek: Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Český zdicí robot naživo: Je překvapivě pomalý, na rozdíl od lidí ale nepotřebuje odpočívat
Obrázek: Pohled do útrob Apple Vision Pro vs. Meta Quest 3: Co ukazují snímky z CT?
Pohled do útrob Apple Vision Pro vs. Meta Quest 3: Co ukazují snímky z CT?
Obrázek: Vylepšená služba Google Find My Device najde ztracená sluchátka, lokátory i vypnuté telefony
Vylepšená služba Google Find My Device najde ztracená sluchátka, lokátory i vypnuté telefony
Obrázek: Chytré meteostanice pomáhají s výukou v pražských školách
Chytré meteostanice pomáhají s výukou v pražských školách
Obrázek: Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Noční fotografie s vivo X100 Pro: Jak fotit v noci se smartphonem jako profík?
Obrázek: Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?
85%
Recenze robotického vysavače TESLA RoboStar iQ700 s laserovou navigací: Čistá domácnost bez námahy?
Obrázek: Zažijte budoucnost už dnes: Nainstalujte si umělou inteligenci Gemini do telefonu s Androidem
Zažijte budoucnost už dnes: Nainstalujte si umělou inteligenci Gemini do telefonu s Androidem
Obrázek: Kde koupit Bitcoin v ČR? Návod na bezpečný nákup kryptoměn v roce 2024
Kde koupit Bitcoin v ČR? Návod na bezpečný nákup kryptoměn v roce 2024