Xiaomi spustilo Black Friday: Levně si koupíte i nejlepší robotický vysavač

Xiaomi spustilo Black Friday a připravilo pro zákazníky zajímavé slevy na své produkty. Oblíbený výrobce elektroniky v rámci akce nabízí až o 25 % levnější mobilní telefony, skvělý robotický vysavač s vyprazdňovací stanicí či chytré hodinky a náramky se slevou.

Xiaomi přichází s akčními slevami až 5 000 Kč na vybrané produkty. S výraznou slevou bude možné pořídit špičkové smartphony řady 12, Xiaomi 12X, Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro, či například mobilní telefon Redmi Note 11S a Redmi 9C. Mezi výrazně zlevněnými produkty najdete i řadu AIoT produktů, jako je námi oceněný robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra či chytré hodinky Redmi Watch 2 Lite. Slevová akce s názvem Black Friday probíhá od 1. do 30. listopadu 2022 nebo do vyprodání zásob. 

Obrázek: Xiaomi spustilo Black Friday: Levně si koupíte i nejlepší robotický vysavač

Mobilní telefony až o 25 % levněji

Mezi nejlákavějšími produkty zahrnutými do akce jsou mobilní telefony Xiaomi 12X, Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro. Řada Xiaomi 12 umožňuje uživatelům nahrávat videa ve vysoké kvalitě bez ohledu na situaci, ať už se jedná o náročné světelné podmínky nebo pohybující se objekty. Všechny tři telefony se mohou pochlubit trojicí prémiových fotoaparátů pro všestranné fotografování. Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro disponují masivním 50Mpx hlavním širokoúhlým fotoaparátem s možností záznamu videa v rozlišení až 8K

Od 1. listopadu je možné si pořídit smartphone Xiaomi 12X o 25 % levněji, a to za sympatických 11 999 Kč. Xiaomi 12 zlevnilo o 5 000 Kč a je momentálně ke koupi od 14 999 Kč. Xiaomi 12 Pro je z původní ceny 27 999 Kč v rámci akce zlevněno na 22 999 Kč.

Obrázek: Xiaomi spustilo Black Friday: Levně si koupíte i nejlepší robotický vysavač

Redmi Note 11S potěší designem, stereo reproduktory a podporou 5G připojení. Od 9. listopadu si ho bude možné pořídit za cenu od 5 299 Kč, což je sleva celých 1 200 Kč.

Za krásných 2 999 Kč bude k dispozici také mobilní telefon Redmi 9C s velkou 5 000mAh baterií – jako vstupenka do světa chytrých telefonů ideál.

Robotický vysavač se sám vysype a vyhne se každé překážce

Kromě smartphonů si s výraznou slevou můžete pořídit i robotický vysavač Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro EU s přesnou laserovou navigací a 16 senzory pro přesnou navigaci v prostoru a vyhýbání se překážkám.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro EU bude zlevněn z původních 10 499 Kč na neuvěřitelných 6 999 Kč.

Obrázek: Xiaomi spustilo Black Friday: Levně si koupíte i nejlepší robotický vysavač

Robotický vysavač Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra EU, který kombinuje laserovou navigaci s kamerami, a aktivně se vyhýbá překážkám a disponuje plně vylepšenými funkcemi sání, zametání a vytírání, se kromě slevy také vztahuje výhodná nabídka. Samotný vysavač Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra je od 9. listopadu z původních 12 499 Kč zlevněn na 11 999 Kč. K jeho koupi navíc zdarma získáte dokovací stanici Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Auto-empty station, kterou jsme vyzkoušeli v naší recenzi.

Chytré hodinky i sluchátka s 50% slevou

Na své si přijdou i milovníci wearables s chytrými hodinkami Xiaomi Mi Watch Lite s GPS, které zvládnou měření tepu, i monitoring spánku. Nabízí krokoměr, barometr i přehrávač hudby. Hodí se na běh na běh, cyklistiku, i plavání. Od 9. listopadu si je bude možné pořídit o 50 % levněji, tedy za 799 Kč. Ve stejném termínu bude v nabídce i aktuální model chytrých hodinek Redmi Watch 2 Lite, který navíc zvládne monitorovat i saturaci kyslíku v krvi. Pořídíte je za 990 Kč (původní cena 1 699 Kč).

O polovinu byla zlevněna i bezdrátová sluchátka Mi True Wireless Earphones 2S, které pořídíte za pouhých 999 Kč.

Redmi Smart Band Pro za 499 Kč

Největší sleva, 58 %, se vztahuje na chytrý náramek Redmi Smart Band Pro. Tento náramek obsahuje více než 110 cvičebních režimů pro záznam srdeční frekvence a spálených kalorií, včetně vodních, míčových a zimních sportů, tance a dalších.

Obrázek: Xiaomi spustilo Black Friday: Levně si koupíte i nejlepší robotický vysavač

Všechny zde zmíněné a mnoho dalších zlevněných produktů naleznete ve vybraných e-shopech, na xiaomicesko.cz a ve všech Xiaomi prodejnách.

Obrázek: Co se starými kryty na mobil? Česká značka FIXED dokáže, co jiní ne a vyrábí z nich nové
Co se starými kryty na mobil? Česká značka FIXED dokáže, co jiní ne a vyrábí z nich nové
Obrázek: AI ve vašem počítači. Co představí Microsoft na akci Microsoft Build 2024?
AI ve vašem počítači. Co představí Microsoft na akci Microsoft Build 2024?
Obrázek: Reklama na nový iPad pobouřila: Apple drtil hudbu i umění, Samsung chytře zareagoval
Reklama na nový iPad pobouřila: Apple drtil hudbu i umění, Samsung chytře zareagoval
Obrázek: Kvalitní alternativa k Apple Watch SE? Huawei Watch Fit 3 jsou levnější, s delší výdrží a větším displejem
Kvalitní alternativa k Apple Watch SE? Huawei Watch Fit 3 jsou levnější, s delší výdrží a větším displejem
Obrázek: Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Tuhle chybu dělá většina z nás: Datum narození jako heslo nepoužívejte
Obrázek: Allegro Smart! Week poprvé v Česku: Ušetřit můžete tisíce, vybrali jsme pro vás nejzajímavější produkty
Allegro Smart! Week poprvé v Česku: Ušetřit můžete tisíce, vybrali jsme pro vás nejzajímavější produkty
Obrázek: Kde sledovat mistrovství světa v hokeji? Online v prohlížeči, na mobilu i v PC bez internetu
Kde sledovat mistrovství světa v hokeji? Online v prohlížeči, na mobilu i v PC bez internetu
Obrázek: Jak spustit retro hry na počítači s Windows 11?
Jak spustit retro hry na počítači s Windows 11?